Email: sulesigni@gmail.com


UUDNE LÄHENEMINE

Unistustes uitamine on üks ääretult meeldiv tegevus. See on hinge kosutav, vaimu rikastav, meeli tervendav ja maailma avardav, see on justkui teekond imeliste uute ideedeni või hoopis rännak ammustes, unustuse hõlma vajunud heades mõtetes. Unistamine on muinasjutuline!

Just sedasi, natuke unistades, jõudsin iseenda jaoks isemoodi lahenduseni prillitoosi lilltikandi osas. Sedamoodi lähenemist ongi väga tarvis näituseks siis, kui on olemas küll suur soov teha ise (nüüd ja kohe!) prillipesale kaunid tikitud õied, aga selliseks tegevuseks vajalik peen tikkimistehnika pole veel briljantselt omandatud. Olukorra lahendus on triigitav aplikatsioon!
Olen seda nippi ka omaõmmeldud sokipaaride juures kasutanud ja mäletan, et siis sellele mõttele tulles tundsin suurt ja siirast rahulolu ning triikisin rõõmuga masintikitud ilu sokkidele.
Nüüd oli sama lugu. Lausa lust oli kokku panna prillitoosiks volditud ja sämppistes kokku tikitud paksem vildileht ja liimiga lill ning hetkega imelist tulemust nautida.

Kalli kaasa päikeseprillidele tegin samuti oma pesa. Mehise prillitoosi. Lipsust. Selle megalaheda idee ja õpetuse järgi, mida ma õige pisut oma mõtete järgi kohendasin. Takjapaelast kinnise asemel lisasin hoopis magnetkinnise.

Igatahes – auto kindalaekas on päikeseprillid nüüd ilusti ja hästi hoitud ka talvisel ajal ja nii mõnigi kaelaside ootab sarnaseks prilliümbriseks saamist.

IMELIST TALVE, MUINASJUTULIST JA MEELEOLUKAT AASTAVAHETUST TEILE KÕIGILE!

6 vastust

 1. Autori Riis avatar

  väga head ideed ja imekena tulemus!!!

 2. Autori HÕBEVALGE avatar

  Aitäh Sulle, Riis! 🙂

  Imeilusat uut aastat!

 3. Autori Merikex007 avatar

  Yksk6ik mis töö sa kätte v6tad,tulemus on 10+ 🙂
  J6udu jaksu uuel aastal!

 4. Autori HÕBEVALGE avatar

  Palju tänu, Merikex007! Kõike kaunist Sinugi tegemistesse!
  Head ja rõõmsat aastat!

 5. Autori külaline avatar

  Tore jälle su blogi lugeda ja imelist käsitööd vaadata. Mind ei lase enam lehele sisse logida, nii et satun siia harva. Tervitustega Ossu59

 6. Autori HÕBEVALGE avatar

  Aitäh, Ossu59, rõõm Sind siin näha ja Sinust kuulda! 🙂 Küllap tuleb Sinu tööde nägemiseks siis Sinu teist blogi külastada, teen seda peagi. 🙂

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga