Email: sulesigni@gmail.com


TALVEKLEIT

Aasta jagu aega tagasi nägin üht heegelkleidiga fotot ning see võlus mind silmapilkselt. Mõnikord lihtsalt on nii, et näed, vaatad ja oled lummatud. Mõte sellest pontšolaadest heegeldisest viis mind alguses sellele veebilehele ja edasi Liann lõngapoodi (Tartu Kaubamajas). Kui ma tavaliselt ostan rohkem heegelniite ja meelepärased valin välja reeglina ise, omaenda tarkuse ja südame järgi, siis seekord ja selle töö jaoks lõnga ostes olid müüjanna nõuanded kulda väärt. Aitäh, lõngaekspert Nelli, kõikide soovituste eest!
Lõng Gründl Island (100 g/130 m) on tõeliselt armas, pehme ja mõnus. Heegeldamine (pildi järgi) läks tänu suure (10) numbriga heegelnõelale, valitud lõngale ja põnevale tööle suure vaimustusega ja rutusti, 8 lõngatokki lihtsalt libisesid mu sõrmede vahelt heegeldisse ning tundsin end tõelise nobenäpuna.

Kogu lõnga (800 g/1040 m) jagus grammi- ja meetripealt nii narmastega kleidiks kui kelmikaks kapuuts-salliks. Olen tehtuga väga rahul, Marssal kiitis ka kõik heaks.

RÕÕMU JA RAHULOLU IGAST ISETEGEMISEST NING MUIDUGI ILUST JA HEADUSEST, MIS MEID ÜMBRITSEB!
IMELIST AASTAVAHETUST JA MUINASJUTULIST TALVE!

7 vastust

 1. Autori külaline avatar

  Väga lahe kleit, suurepärane töö! Head uut aastat! Pisilind

 2. Autori HÕBEVALGE avatar

  Aitäh, armas Pisilind! Head ja imelist uut aastat Sullegi! 🙂
  Head ja õnnelikku uut aastat kõigile! 🙂

 3. Autori külaline avatar

  Steps How to download Microsoft Office Setup on Your System? After buying a Microsoft Office product, users can download the setup from the internet.

 4. Autori külaline avatar

  Webroot.com is a protection software solution that communicates with the cloud avoiding the hassle to manage the signature updates to deploy.

 5. Autori Mari loob avatar

  Vau! No nii lahe, et sõnu pole. Ilusa figuuriga naised saavad ikka endale superlahedaid rõivaid lubada. 2019 tuleb vist dieediaasta, sest ma tahan kaaaa!!!

 6. Autori Mirjam2 avatar

  Milline suur töö ja kui äge idee! Jaksu ka edaspidiseks!

 7. Autori HÕBEVALGE avatar

  Aitäh, aitäh, aitäh teile! 🙂
  Marikene, see kleit venib nii ja naapidi, nii et kumerusi ei peaks dieediga kaotama ka minu mannekeenist volüümikam ilusa figuuriga kleidikandja. 😀

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga