Email: sulesigni@gmail.com


SULASELGE REKLAAM SOKTOOBRILE

Kui ma täpselt kuu aega tagasi foorumis isetegija.net käekäigu pärast küsimuste- ja mõttelõnga veerema panin, viisid heietused selle tänaseks päevaks hoopis TK Soktoobrini. Uue ja kohe-kohe algava TK Soktoobrini!

Selle ülimenuka koostegemise lugu sai alguse juba aastaid tagasi, kui ühel hilissuvel isetegija Isabel kutsus kõiki kaasa lööma oma oktoobrikuises sokkide tegemise projektis TK Soktoober. Sokitegijaid kogunes kokku 172 ning nende nobedad näpud valmistasid soktoobrikuu jooksul 421 sokipaari! Muljet avaldav, on ju!
Ja siis läks asi ja lugu edasi ning nõnda, kuis oktoober, tuli ikka igal sügisel ka soktoober. Sokirohkelt, mõistagi!

Nostalgiline meenutus:
2010
2011
2012
2013
2014
2015

Tänud ja tervitused projekti algatajale ja mitmekordsele eestvedajale Isabelile ning Mari Marikesele ja AlleRaale, kes samuti sokiprojekte juhtinud on. Aitäh teile!

Möödunud aastal jäid meil sokid siin isetegijas koos küll kudumata, aga sellel sügisel teeme seda jälle! Seitsmendat korda, ikka üheskoos, ikka oktoobrikuus ja projektis TK Soktoober.
Sel aastal on minul au ja rõõm seda sokivankrit vedada, nii et armsad nobenäpud, hakkame aga pihta! Võtame lõnga- või kangakorvid ette, vardad ja heegel- või õmblusnõelad kätte, laseme ideed lendu (või püüame need hoopis kinni) ja paneme soojuse ning sügisese ilu sokkidesse! Tule kaasa lööma, meiega liituda ja oma uhkeid sokipaare saad näidata siin: TK SOKTOOBER.

KULLAKARVALIST JA SOOJASOKILIST SÜGIST!

4 vastust

 1. Autori Pireparm avatar

  Väga kaunis soktoober on olnud ja tulemas.

 2. Autori HÕBEVALGE avatar

  Jaa, usun ka sedasi, armas Pireparm. Tänud tähelepanu eest! 🙂

 3. Autori Marge alias Isabel avatar

  Ma kohe ootan oktoobrit, sest see on soktoober ja sokkide kudumise aeg. Vahel on vaja ka mõnes teises kuus kududa aga soktoober on mu lemmik. Kas tõesti oli see 2010 aastal, kui ma selle mõttega julgesin välja tulla ja kõik selle idee nii hästi omaks võtta, et see oli paras eestvedamine.

  1. Autori hobevalge avatar

   Aitäh Sulle, armas Marge, et niii ägedale mõttele tulid ja selle ellu kutsusid! 😃Soktoobrist sai Isetegija foorumist ülimenukas ja aastatepikkune koostegemine, milles ka minul oli rõõm osaleda (ja seda projekti paaril aastal ka käigus hoida ;)).
   Mulle tõesti tundub, et pea iga sokitegija teab, mida tähendab soktoober. Hiljuti oli näiteks üks tore sokiõhtu Luunja raamatukogus. Nii et on nobenäppe, kelle jaoks oktoober=soktoober. Alati! 😊
   Tänud ja tervitused Sulle, Marge alias Isabel! ❤️

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga