Email: sulesigni@gmail.com


PITSILISED SUVESUKAD JA PITSILISED SOKTOOBRISOKID

Suvesukad tulid minu juurde juba möödunud suvel. Tulid siis, kui üks satsiline seelik oma napipoolsele pikkusele täiendust vajas ja mõistagi võivad just selliseid lahendusi vajavad hetked viia suurepäraste mõtete ja tegudeni. Pitsilised suvesukad tulid siuhti, sest ilmselt just nende tarvis olin aastaid tagasi ühe väga armsa pitsitüki soetanud. No ja kuigi ideaalis võiks neil sukkadel triibud püstipidi joosta, siis sedasi, kuis minul said, on ehk isegi toredam. Sukad tulid ausad, suvesukkadele kohaselt ilma sokiosata. See andis omakorda võimaluse nüüd, sooja sügise ja soktoobri saabudes, madala sääreosaga pitssokkide tegemiseks. Just selliste, mis üle kingaääre natuke kelmikalt välja paistavad. Sukategu haaras mind sedavõrd, et peale kangapoes käimist valmis teinegi sukapaar ja seelikuga kandmiseks mõeldud pitsilised püksidki.
Pildid suvesukkadest tulid aga hoopis ühel ilusal sügisesel pühapäeval, kui tütrega minu käsitööd jäädvustades looduses lustisime. See on alati aeg täis nalja ja naeru ning rõõmsat koostegutsemist. Ja see on niii armas! Aitäh Sulle, kullake!

Sügises on ilu. Ilu värvilistes puulehtedes, pilvedes, õhus, päikesekiirtes…

Fotosessioon looduses oli innustav ja tuppa tulles jätkasin pitsilisel lainel. Pitsriie, paelad, kummid ja pärlid lausa lummasid mind ja pisikesed pitssokid valmisid lenneldes. Kaunistasin sokikesed satsilise kummipaelaga ning atlasspaelast pisilehvid ja pärlid on puhtalt romantilise edevuse pärast. Ka selliseid sokke peab ju olema! Siis katsin esimese sukapaari õmblused ilusa efektse kummiga ja nüüd on ka mu sukad täiuslikud.

RÕÕMU JA ROMANTIKAT!

9 vastust

 1. Autori pisilind avatar

  Vau kui ilusad, seksikad 😉 väga nooruslik ja julge outfit!

 2. Autori timbu1 avatar

  Oi kui ilusad ja udupeened sokid ja sukad.

 3. Autori HÕBEVALGE avatar

  Kelmikas kniks ja tänud teile! 🙂

 4. Autori Mirjam2 avatar

  Nii ägedad ja kelmikad sukad/sokid 🙂
  Ja milline idee, tegelikult ka !!!

 5. Autori HÕBEVALGE avatar

  Aitäh Sulle, armas Mirjam2! 🙂

 6. Autori Carlone avatar

  Väga ilusad 🙂

 7. Autori HÕBEVALGE avatar

  Aitäh, aitäh, aitäh! 🙂

 8. Autori Silpsolps avatar

  Tulin üle pika aja Isetegijasse piiluma, kas siin elu ikka käib. Foorumis on vaikus, aga blogides mõned entusiastid ikka tegutsevad! 🙂 Sinu tehtud asjad on alati nii stiilsed ja vahvad, lausa vaimustavad, nagu need sukad ja sokid!

 9. Autori HÕBEVALGE avatar

  Tänan Sind, Silpsolps! 🙂
  Ja tore, et ikka Isetegijas piilumas käid. 🙂 Vaikne on siin küll, aga mind ikka rõõmustab, kui postitusi tehakse või häid sõnu kirjutakse. Mina blogingi endiselt vaid siin, seepärast on see foorum ka armas. 🙂

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga