Email: sulesigni@gmail.com


KELMIKAD EHTED JA KEVADISED KROONID

Kui me Tiinaga ühel mahlakuu õhtupoolikul Milla vanakraamiäri ukse avasime, oli tuba juba tegusate ning interjööri nautivate daamide sädinat täis. Poe perenaine Maigi ja Jaago talu perenaine Inga tervitasid rõõmsalt tulijaid, laud oli kaetud peene portselaniga ja külalistele pakuti hõrku kooki ning maitsvat jooki. Kui piimavahune kohv (tee või kasemahl) joodud, istusime ümber suure laua ja Inga näpunäidete järgi tegi igaüks meist endale kauni soenguehte. Muidugi jätkus ka juttu kauemaks ning Daamde Õhtult lahkudes oli aeg küll hiline, kuid mõnus elevus tehtust ja nähtust tegi koduteel astutud sammud kelmikalt kergeks.

Õige pea tegin sama õpetuse järgi teisegi soenguehte ja tuleb tunnistada, et neid kandes on natuke daamilikum ja ilusam olla küll.

Nüüd Värvispektrisse.
Roheline on looduse värv ja sümboliseerib viljakust, tärkamist, noorust, kasvu, elujõudu, tarkust ja tasakaalu, on uuenemise, kevade, tervise ja õnne sümbol ning lepitav, rahustav ja värskendav värv.
Seega igati sobilik beebile ning jätkates ehete lainel heegeldasin tillukesed kroonid tillukesele printsile ja printsessile ning mõistagi kaunistasin kroonid pärlite, litrite, paelte, lipsukeste ja sulgedega (pildile püüdsin nii enne kui pärast paelte ja lipsukeste lisamist).

Täna paistnud päike pani krooni särama.

Kroonide ideed ja ligilähedane muster on siin.

NAUTIGEM ILU ENDA SEES JA ENDA ÜMBER!

10 responses

 1. Ojake Avatar

  Seekord väga ilusad ja romantilised tegemised!

 2. Siimik Avatar

  Kaunid juukseehted ja väga vahvad kroonid 🙂

 3. aresia Avatar

  Imelised juukseehted!

 4. Kail Avatar

  Kroonid on väga ilusad!

 5. annelix Avatar

  Need juukseehted on nii vahvad-romantilised – nii hea mõte! Kroonid on ka armsad – pisikestele tirtsudele kindlasti meeldiksid:)

 6. Ossu59 Avatar

  Armsad asjad nagu alati. Ainult imetle.

 7. le_.li Avatar

  … ja Sinu blogis saab kaaa ilu nautida:))) Alati!

 8. riis Avatar

  Need kroonid on ka niisama kenad vaadata, ka ilma beebita 🙂 Ja soengukaunistused tõesti daamilikud.

 9. Naima Avatar

  Nii kaunid kroonid! Ei tohi oma plikadele näidatagi, nagunii tahaksid nad endale ka kohe selliseid 🙂

 10. HÕBEVALGE Avatar

  Aitäh, aitäh! 🙂
  Kroonid võivad tõesti tekitada kelmikaid mõtteid ja soovi seda omada ning kanda. 😉 Kui minu armas tädi (87) http://www.isetegija.net/index.php?ind=blog&op=home&idu=9817&singlepost=36874 neid kroone nägi, soovis tuleval tähtpäeval oma soengusse just krooni! 🙂 Ja miks ka mitte, teen selle lihtsalt temale sobiva. 🙂

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga