VITAMIINIPALLID

Kõik sai alguse Pulloveri poe õpitoas (esimene tund, milles osalesin ja sellest teile rääkida lubasin). Õppimiseks oli vaja kahte värvi pärleid. Valisin rohelised ja oranžid, sest just sellised mummud on minu kummikutel ja triibud heegeldatud kampsunil. Tunnis tegin kahevärvilise mummu, hiljem ühevärvilisi tehes vaatasin meenutuseks Lariata soovitatud Pisarakese õpetust.

Õpitoa tubli juhendaja le_.li võlus kollastest mummudest sidrunid . Mina tegin (õpetaja lahkel loal) oranžist pallikesest mandariini ja rohelisest laimi (see ei olnud alguses üldse nii plaanis!) Aga kuna kaks (ka erivärvilist) on ikkagi paar, siis nii ma neid kõrvarõngaid kannan ka .
Aitäh, Leili, õpetuse ja idee eest!

ROOSID
Tensha helmestest kõrvarõngad:

Järgmiste uute ja põnevate tegemisteni

20 thoughts on “VITAMIINIPALLID”

 1. Tõesti tõesti,
  hetkel ka minu lemmikuteks värvideks just esiteks roheline (pojale just terve seina sellist kärtsu rohelist tapeeti pandud sai)ja teiseks apelsini oranþ(näha oli koti voodril).Aa see vist tuleb sellest et nii pikk ühevärviline talv on olnud, et hing ihkab kohe tugevaid selgeid värve näha.
  Oi ma kohe vaimusilmas kujutlen Sind nendes vapustavates kummikutes ja kampsikus ja kõrvarõngastes. Igavesti vahva!

 2. Ma olen selliseid mammukesi alati imetlenud, aga sinul on nad vahva väikse viguriga 🙂 Kujutan ette, et nende kõrvarõngaste, kampsuni ja kummikute kooslus rõõmustab peale kandja ka ümbritsevaid- kena helge ja värviline!

 3. Oi kui ilusad kõrvarõngad, need mandariin-laim on tõeliselt vahvad ja ilusad! 😀
  Viimasedki on naiselikud ja üli romantilised! 😉

 4. Oh, ma nüüd kujutlen, kuidas Sa istud sohvanurgas, ühes kõrvas mandariin, teises laim ja laual needsamad viljad ning kood oranž-rohelisi sukki, ikka teise jala jaoks teist värvi… 😀
  Ja pärastlõunal jood teed, milliseks toiminguks vahetuvad kulissid ja vahetad kõrvarõngad…

 5. :):):)
  Sokike – ja-jah, nõnda kuis kujutlesid, oleks ilus küll ;)… ja see oranž-roheliste sukkade mõte on mulle ka väga meeltmööda :). Ema kootud rohelised sukad mul juba on, niisiis lähen istun nüüd sohvale, võtan ämbrikesest oranži lõnga ja kui kudumisega jänni jään, siis hoopis heegeldan ühe suka! 🙂

 6. Imelised ja rõõmsavärvilised pildid!! Üliarmsad kõrvakad ja pildid on nagu alati SUPER! Eelmise postituse voodikate on võrratu, mul pole sõnu!

 7. Vaat see on alles kõrvarõngapaar! Vaimukas ja armas! Ja on valikuvõimalust ka, kas keerad ette apelsini või laimikülje *(näit. pildistamisel). Ja need roosid-roosid! Ehh!

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga