VALGED VALLATUSED

Seda, mida ma nüüd tegin, saab küll mänguliseks ning vahvaks nimetada. Ma kasutasin selle põneva tegevuse juures nimelt tainarulli, piparkoogivorme, pitslinikut… ja voolimissavi!
Jaa, just sedasi tegin ka jõulude aegu, aga siis oli mu köögilaual valge savi asemel pruun ja mõnusalt vürtsine piparkoogitainas (pealegi päris ise tehtud!).

Ja nii ma siis rullisin, pitsitasin, vormisin ja voolisin, vahepeal pistsin põske mõne valge shokolaadi trühvli (samuti isetehtud ja ülimaitsva ), kuni ühel hetkel olid mu laual armsad valged pitsimustrilised mõmmikud, linnukesed ja südamed, väike kausike ning natuke suurem vaagen (see on muuseas igati sobilik trühvlite hoidmiseks).

Nüüd, kui kõik valged pitsilised savikausid ja -kujukesed on oma koha meie kodus leidnud, esitan tehtud voolimistööd jaanuarikuu TK Värvispektrisse.

VALGUST JA VALLATUSI!

12 thoughts on “VALGED VALLATUSED”

  1. Nii armsad kujukesed. Südamed on eriti romantilised. See on vist ka üks selline mõnus teraapiline tegevus, mida ma kunagi tahaksin ära proovida.

  2. Tänan teid! See on tõesti mõnus tegevus, soovitan huvilistel kindlasti järele proovida! 🙂
    Vardamemm, me oleme ka lastega (kui nad veel väikesed olid) soolatainast teinud ning siis voolisime sellest pisikesi kujukesi, mille kuivades ära värvisime ning kuusele ehteks panime (see oli lasteaia kunstiringis, kus ka emmed said meisterdada). 🙂

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga