ÜLLATUSJÄNKUD

Varsti-varsti hakkavad nad ringi sibama.
Sellised jänkukesed:

Ja kus on siis üllatus?
Siin:

Nüüd kõigest algusest peale ja järjekorras. Nimelt leidsin ühe supervahva pildi õpetusega – froteerätikust keerutatud armsad pikkkõrvad. Kümmekond minutit hiljem olid valmis minu esimesel pildil olevad jänkud, kelle kõrvakeste taha mahub ideaalselt pühadeüllatus – muna!
Niisiis ei jäänud kaks jänest ilma kolmandata ja naljandata ja lisaks käterätijänkudele sündisid ka fliisjänkud:

Pisitillud jänkud aga toovad ka pisitillud üllatused – värvilised vutimunad

Froteerätik, millest jänkud tegin, oli mõõtudega 30×50 cm, fliisjänkud on ruudukujulisest kangast. Ehk teete teiegi mõne sellise?! Mõnus meisterdamine ja lõbusad loomakesed

PÄIKESELIST KEVADET!

37 thoughts on “ÜLLATUSJÄNKUD”

  1. Taas kord geniaalne idee ja vapustav teostus! Mina ka ei ole teab mis suur lihavõtte meisterdaja, aga need jänsesed on ju vastupandamatud ja praktilised ühteaegu:)Täielik nauding on su blogi külastada, iga kord nii palju silmailu!

  2. Küll inimestel on ikka häid ideid! Ja tore, et jätkub ka neid, kes uusi asju proovivad ning ka teistega jagavad. Meganummiarmsad üllatajad! Seda pean mina kohe kindlasti ka proovima! Aitänks Sulle!

  3. Nii nunnud jänkukesed. Ja superlahe idee veel vahvama teostusega. Sinu blogi saab kohe naudinguga jälgida – igakord üllatad mõne vahva ideega.

  4. Rõõm on ka minupoolne, kui minu tegemistest midagi meelepärast leiate ja endalegi teete 🙂
    Tänan minagi vahvate ideede jagajaid ja tänan teid 🙂

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga