TRIIKSÄRK

Nii, nagu naiste garderoobis on oma kindel koht erinevatel kleitidel ja seelikutel, nii on meeste garderoobis kindel koht triiksärkidel. Neid on triibulisi, ruudulisi, värvilisi, pidulikke ja igapäevaseid.
Mulle meeldib väga oma pere kallitele meestele triiksärke õmmelda. Tihti saab see alguse ilusast ja huvitavast kangast, mis mulle kangakaupluses silma on jäänud.
Triiksärk efektse sametise mustriga kangast:


Ja kuna minu õmmeldud särke kantakse meeleldi, teen neid ikka ja jälle.

Järgmise korrani!

35 thoughts on “TRIIKSÄRK”

 1. Nii korrektselt õmmeldud triiksärki ei saa alati poestki, rääkimata nii põneva mustriga. Küll on Su meesperel Sinuga ikka vedanud 🙂

 2. Oleks meie peres ka nii tubli õmbleja, siis kannaks mu 13-a. poeg vist hea meelega triiksärki, praegu ei suuda teda teatrisse minekukski korralikult riietuma sundida.

 3. vau, hämmastavalt osav õmbleja oled! ma ei tuleks elu sees selle pealegi, et ise triiksärki õmmelda, tundub nii keeruline 🙂 ilus.

 4. Oleks mina Sinu pere meesterahvas, kannaksin ka meeledi neid särke – on nad ju ainulaadsed ja hea maitsega ning korrektselt valmistatud. 😉
  Väga ilus! 🙂

 5. Taaskord suu imestusest tumm su tööd vaadates… uskumatu ikka kui perfektselt su tööd viimistletud on! Tõepoolest ei tuleks selle pealegi, et triiksärki ise õmmelda, aga ma ehk ei julge sellest unistada, sest ka kardinapalistus on minu jaoks eneseületus. Siiras imetlus ja respekt su tööde vastu!

 6. Vot see on tase :)… olen su tööde imetleja juba pikemat aega, aga see triiksärk on ikka niii kõrge pilotaaž, milleni mina ei jõua vist kunagi:)

 7. Vau! Triiksärk on juba kõrgem pilotaaz minu arvataes! Väga vahva mustriga ka teine…:) Ja nii perfektseid õmblusi ei oskaks mina küll teha. 5+

 8. Suured tänud!
  Tegelikult ei ole triiksärgi õmblemine sugugi väga keeruline 🙂
  kiusupunn- krael kasutasin tugevamat liimiriiet 😉

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga