Tere isetegijad-käsitöö(huvi)lised!

Nende sõnadega alustasin oma esimest postitust täpselt aasta tagasi. Jah, 1 aasta koos teiega selles toredas seltskonnas.
Isetegijad on justkui head sõbrad ja tuttavad, kelle juurde on hea tulla, teha midagi üheskoos, vaadata pilte ja vahetada mõtteid. Kõigil on ju sarnane huvi – käsitöö.

Rääkides ka täna käsitööst, näitan eelmise postituse jätkuks triiksärke.
Eelmise kevade tähtsündmuseks õmblesin poegadele pidulikud triiksärgid, millel nurkadega püstkraed ja juures särkidega sobivates toonides kaelasidemed, mille lõiked on siin ja sidumise õpetus siin.


Rahul nii tegija kui kandjad.

Loodan, et olles ise saanud teistelt häid ideid ja õpetusi, on keegi leidnud neid ka minu tegemistest.
Suured tänud ütlen Susa‘le ,
Lucy‘le ja -lola-‘le ,
kes minu tegemisi kauni auhinna ja tunnustuse vääriliseks pidasid. Aitäh! Suured tänud kõigile, kes minu blogis külas käinud ja kõigile, kes siia ilusaid ja innustavaid arvamusi on kirjutanud!

PALJU HÄID MÕTTEID JA ILUSAID TEGEMISI TEILE! OLETE ARMSAD!

25 thoughts on “Tere isetegijad-käsitöö(huvi)lised!”

 1. Palju õnne sulle ja blogile!
  Aitäh heade soovide eest ja palju häid mõtteid ja tegemisi sullegi! Jaga neid ikka meiega ka:)

 2. Palju õnne blogi sünnipäeva puhul! Kohe alguses tundus, et su blogi on täis üllatusi ja väga kaunist käsitööd! Jätkuvalt jään sinu blogi imetlejaks 😀

 3. Õumagaad, sul peavad kül ühed uhked ja shikid pojad olema, sest riietus on küll väga väärikas:) Sinu blogi on alati tore vaadata ja imetleda:)) Palju ilu sulle ka edaspidiseks!

 4. Palju õnne ka minu poolt! Seda oli juba esimesest postitusest aru saada, et siit blogist näeb edaspidi palju kaunist käsitööd. Ja pettuma ei ole pidanud kordagi. Silm lausa puhkab. Olen Sinu tööde tõeline fänn 🙂

 5. Palju õnne ja armastust, huvitavaid kogemusi ja teadmisi, andmisrõõmu ja jagamisrõõmu, palju rakendusi oma oskustele. Rõõmu südamesse oma võrratu blogi pidamisel!

 6. Palju õnne!!!Olen alati suure huviga sinu blogi vaadanud, sest sinu tööd on ainulaadse, ilusad ja imearmsad!!Oled tõeline tegija!!

 7. Õnnesoovid suurepärasele blogile ja blogipidajale! Alati leidub midagi huvitavat ja väga hästi toestatut, tõeline pärl blogide seas

 8. no ma ei saa siin väga ässata, mina puhta imik alles siin seltskonnas, aga olen Su blogi ikka enne ka jälginud (nii põneva nime päras) ja pole kunagi pettunud.Nii et hõissa Sulle sünnipäeval!!!

 9. Sa oled oma tegemistega täiesti klass omaette! Jälgin ka alati huviga, mida põnevat jälle vaatamiseks pakud 😉
  Palju õnne!

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga