TEISTMOODI SOKID

Nii-nii paljud tublid tegijad koovad sokke. Mina sokke kududa ei oska. Aga kuidas ma siis oma külmetavatele varbakestele sooja saan? Üks ja parim võimalus on muidugi jalga tõmmata ema kootud ilusad ja armsad sokid. Neid teevad ema kuldesd käed kogu perele ja rohkem veel. Ja nüüd minu panus pere sokivarudesse – õmmeldud sokid:

Lõbusad lõvid:

Aitäh, Reeli, idee ja õpetuse eest, mille Sinult sain! Selliseid sokke olen sokutanud ka päkapikkudega kingikottidesse ja rõõmu kui palju! Ka meesperel (nende sokid on muidugi neile sobivates värvitoonides)!

Lisan huvilistele sokkide lõiked.

Tahan tänada kõiki , kes minu blogis külas käinud ja siia oma armsaid arvamusi minu tegemiste kohta kirjutanud on. See on nii armas, südamlik ja innustav! SUUR SUUR AITÄH TEILE! OLETE FANTASTILISED!

53 thoughts on “TEISTMOODI SOKID”

  1. Su ema koob imearmasid sokke. Ma ise ei koo sokke, äärmisel juhul sääred, aga õmmeldud sokkide lõiget ja õpetust sooviks küll.

  2. Sokid on ilusad ja paistavad nii hästi istuvad. Tegelikult tahan öelda veel seda ka. et teed superilusat ja peent käsitööd.

  3. Väga vinged sokid ja ilusad on nad ka. Mäletan, möödunud sajandil, õmbles Pärnus Marati õmblustsehh ka sokke. Mina nägin ja katsusin mingeid ruudulisi. Aga kus kohast lõiget saada? äkki annad viite.

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga