TÄHTPÄEV, TRIIBUD JA KASSID

See oli kuus aastat tagasi veebruarikuu kolmandal päeval, kui põksuva südamega oma käsitööblogisse esimese sissekande tegin ja nõnda Isetegija põnevasse maailma astusin. Maailma, kus nii palju andekaid ja osavaid käsitöötegijaid, nii palju loovust ja inspiratsiooni, nii palju puhast ilu! Selle kõige sees ja teie kõigi seas on hea ja meeldiv olla. Aitäh, armsad käsitöösõbrad!

Seitsmendat blogiaastat alustan triibuliselt ja Kassi-Kiisuliselt.
Nende tulemise ja saamise järjekord oli selline: möödunud sügisel ostsin triibulist puuvillakangast voodipesu jaoks, jõulude ajal õmblesin kassid (mõnusast sametist, aga täiesti juhuslikult said nad triiburiidega sobivates toonides ) ning nüüd tegin valmis ka voodipesu.

Komplekti kuulub tekikott (pikkusega 200cm, laiusega 160cm) ning 2 sissepoole keeratud äärega padjapüüri (mõõtudega 50cm x 60cm ja 40cm x 80cm).

Ja täpselt nõndamoodi, nagu minu hiljutistes voodipesu ja kasside tegemises ning blogipostitustes kombeks, tulevad nad koos, aga lähevad üks (voodipesu) ühele kallile, teised (kassid) teistele kallitele. Kingituseks, ikka soojuse ja armastusega.

SOOJUSE JA ARMASTUSEGA TÄNAN KA TEID, KALLID ISETEGIJAD JA KÄSITÖÖHUVILISED, KÕIGI KÜLASKÄIKUDE JA HEADE SÕNADE EEST!
RÕÕM, ET OLEMAS OLETE!

21 thoughts on “TÄHTPÄEV, TRIIBUD JA KASSID”

 1. Palju õnne nii kaunile blogile ja selle tublile omanikule!Siia on alati rõõm piiluda ja vaadata kauneid tegemisi,mis on super esitlusega!

 2. Palju õnne selle kauni blogi omanikule!Siinsed tööd on imearmsad ja seda blogi külastades läheb isegi must meeleolu tagasi päikseliseks!

 3. Palju õnne blogile ja blogipidajale, alati on suur rõõm sinu tegemisi ja esitlusoskust vaadata. Ikka jaksu edaspidiseks !!! /Dominica

 4. Õnne ka minu poolt, ning nõustun eelkõnelejatega, Sinu tegemised on alati suurepärased nii teostuselt kui viimistluselt !

 5. Palju õnne imelisele blogile ja andekale perenaisele. Kiidaks nii triibulisi kui roosilisi ning eriti palju kasse, kõigis variatsioonides.

  Tuust5

 6. Palju,palju õnne blogile ja blogipidajale!!!!Sinu kaunist blogi on alati mõnus lahti teha ja mis kaunid tegemised sealt välja tulevad!!!!!

 7. Palju 6nne blogile ja suured tänud Sinule,et jagad meiega oma imekauneid tegemisi!
  J6udu ja jaksu Sulle,veel paljudeks aastakymmneteks :))!

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga