SUVESÄRA – KULDNE KOLLANE JA ROMANTILINE ROOSA

Kollane on päikese ja suve, kulla, õnne ja rõõmu, nooruse ja energia, optimismi ja idealismi, kujutlusvõime, inspiratsiooni ja lootuse värv. Kollane sümboliseerib vaimsust ja filosoofiat. Kollane puhastab ja tervendab, ergutab mõttetegevust, aitab olla tähelepanelik ning kergendab uute teadmiste omandamist.

Ja kogu selle rõõmu, inspiratsiooni ja uute teadmiste omandamise tuhinas lähenesingi just kollase atlasspaela ning pärlitega põnevale Kanzashikunstile.

Kanzashilille meisterdamise videoõpetus ja liblika tegemise pildiõpetus olid mulle selle uue ja kauni kunsti omandamisel suureks abiks. Innustust olen saanud ka isetegija Tsunaami Hobilaekast, ikka tema ilusaid lilli imetledes. Aitäh!

Nüüd oli õiekobar tarvis kusagile ehteks säädida ning selleks valisin oma kelmikad rannakingad (kollased ja kontsaga ).

Tegelikult jätsin selle, oma esimese lille, aga üksikuks ja rannakingadele meisterdasin hoopis uued õied.

Vahepeal olin tänu hääle sõbrannale saanud vahva kleidikupongi omanikuks,

ning loogilise jätkuna tulid (tegin) kollased kõrvarõngad

ja kollased paelad mustale suvekübarale

ning kompu kollasekirju komplekt oli valmis.

Kui kollane komplekt sai valmis, läks lugu roosaks ja natuke hõbedaseks.
Atlasspaeltest volditud liblikad ning käsitööpoest ostetud pärlikeed kinnitasin (nõela ja niidi abil) roosadele rannajalatsitele (need olid täiesti tavalised ja kontsata).

See idee on armas leid Pinteresti leheküljelt, kuid sarnasel moel olen varemgi oma suvejalatseid meelepärasemaks teinud ning tõde on see, et sammud sellistes jalanõudes on ikka kelmikalt kerged küll.

PÄIKEST, LILLI JA LIBLIKAID, SÄRAVAT SUVE!

13 thoughts on “SUVESÄRA – KULDNE KOLLANE JA ROMANTILINE ROOSA”

  1. Teie tööd on alati nii ilusad, läbimõeldud ja romantilised. Kollased lausa karjuvad sooja suve järele:) Häid ideid ka edaspidiseks!

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga