SUSSSAAPAD

Mida küll teha siis, kui maal olles jääb ikka ja jälle silma ema värviliste lõngakeradega korv…
Ahvatlus neist villastest lõngadest midagi teha on nii suur ja kasvab iga korraga, kui korvist möödun.
Ükskord juhtub ikka see, et kiusatusele tahaks järele anda. Seekord ei lase ma viiel väikesel vardal ja sokikudumise keerulisel kunstil end segadusse ajada. Olen kaval ja lähenen korvile hoopis heegelnõelaga!

Värvide valimine ja kokkusobitamine on aega ja kannatust nõudev tegevus, kuid ma ei loobu. Heegeldan ja heegeldan värvilisi motiive. Päevadest saavad nädalad, nädalatest soktoobrikuu ja ühel päeval novembrikuus on nad valmis.
Minu värvilised suss-saapad.

Lõng: maavillane
Nõel: nr.3
Motiive: 18+18
Tald: vildist
Idee: aastatetagune leid internetist
Motiivide paigutus: siin

Kord sattusin lugema Marmelaadi postitust, kus ta tutvustas “Musta Kilekoti Mängu” (see käib umbes nõnda, et värvilised lõngakerad on suures mustas kotis ja pimesi lõnga võttes ning võtmise järjekorras kududes või heegeldades reastuvad värvid ). Kus ta küll selle hea mängu ja ideega siis oli, kui mina värve valima hakkasin. Järgmised saapad või sussid teen võib-olla Marmelaadi soovitatud mängu mängides. Põnevust peaks jaguma ja töö saab ehk kiiremini valmis ka.

Kindel on aga see, et rõõmsad värvid ja villane lõng garanteerivad soojuse!

37 thoughts on “SUSSSAAPAD”

 1. eee…selles Musta Kilekoti Mängus nad (lõngad) alati ikkagi ei reastu – ma vahel puhun hambasse ka:DD
  tulemus on ikkagi garanteeritud, kui on ilumeelt ja maitset ning lõngasid on ühest pihust teise veeretatud ja sobitatud – täpselt nagu sina oled teinud – lihtsalt super!
  nii armsad, vallatud, ja lustlikud samaaegselt!!!
  oh kui ma oskaks heegeldada….

 2. Värvilistes saabastes on jalakestel soe. Teie sõnu lugedes on soe ka südamel. 🙂
  Aitäh!
  Sussimemm – Sinu vildid on ka kaunistusteta imetlusväärsed, aga head mõtted tasub teoks teha! Jään huviga ootama, millega Sa üllatad. 🙂
  Marmelaad – no kui järgmine kord segadus suureks ja silme ees kirjuks läheb, ma ikka proovin silmi kinni hoides või kõrvale vaadates lõngakera valida… ;):):)
  külaline – ehk on asi lõngas, ehk annab natuke tugevust see, et motiivid on kokku heegeldatud kinnissilmustes, aga püsti nad seisavad 🙂

 3. Geniaalsuse tipp! Ei jõua ära imestada, kui vahvad suusssaapad Sul nüüd on! Ma pole samuti soki kudumisega sina peal, peaks ka heegeldamist proovima. Tõesti väga väga vahvad!
  KreekaPähkel

 4. Super, kui need veel tallutatud oleks, siis tänaval oleks eriti uhke spatseerida :)Tuleb tootearendust teha, ma usun, et läheksid kaubaks kindlasti.

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga