SÜGISENE SIGRIMIGRI

Uue soktoobrikuu sokiprojekti saabumises olin kindel juba möödunud sügisel. Siis soetasingi just selleks puhuks värvilist ja ilusamustrilist pitsriiet. Kui olin kitsukese riideribaga koju jõudnud, ei andnud aga poodi jäänud parajalt suur riidetükk mulle enam hetkekski asu. Sai teine mõtetes üsna ruttu kleidikski õmmeldud. Koos tulema pidavate põlvikutega klappis kogu komplekt mu kujutluspildis sedavõrd kenasti kokku, et peale kibekiiret poeskäiku oli olemas ka kleidikangas.
Nüüd on valmis nii kleit (kapuutsiga, muide ) kui põlvikud – minu selle hooaja hea-tuju-riietus nimega Sügisene Sigrimigri.

Kleidipitsi muster ja värvid, päeva- ja õhtuvalgus ning erinevad aksessuaarid lubavad loota, et igav seda komplekti kandes juba ei hakka.

VÄRVIRIKAST SÜGIST!

13 thoughts on “SÜGISENE SIGRIMIGRI”

  1. Mulle meeldib, et alati on su asjad detailideni läbimõeldud. Kokkusobivus ideaalne, hea maitse ja stiilitunnetusega:) NB! Sobid ideaalselt soki-suka modelliks:)

  2. Väga kena komplekt, mis lubab nii erinevaid lisandeid juurde lisada 🙂 P.s kleit on ikka üdini naiselik riietusese, kasvõi kapuutsiga 🙂

  3. Mu süda hakkab kohe kiiremini põksuma, kui teie kirjutatud mõtteid ja arvamusi loen. Aitäh! 🙂
    alpiroos – kas just modelliks, aga üksi kodus olles (ja ise sokipilte tehes) tuleb fotoaparaadi ette jooksmine ja hüppamine juba päris väledasti välja. 😉
    dominica – jaa, kleidid kaunistavad iga naist! Kapuutsi kohta aga ütles mu tütar, et see on selle kleidi ilusaim osa. 😉

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga