SIRMIKE

Eile sai valmis üks minu suurprojekt – sirm. Ma olen sellega väga, väga rahul! Raami sirmile tegid pojad, isa andis natuke nõu, pitsid heegeldasin ma juba kevadel valmis, lõpuks värvisin raami ja selline ta on:

Pitsid lähemalt:

Nüüd on meie kodus selline natuke vanaaegne asi.

38 thoughts on “SIRMIKE”

 1. issand see on niiiiiiiiiiii ilus! ma olen ka unistanud sellisest raamist juba aastaid, aga pole raatsind osta ja ise ei oska ikka!

 2. Väga suur töö! Ja kui juttu lisaks lugeda, siis aeganõudev ja suur projekt tõesti! Mõne asjaga on nii, et saaks juba käbe valmis. Kuid suurte töödega on see tera, et kui nad ühel hetkel valmis saavad, siis õhkad kogu südamest, et MMMH! Valma! ja oled sealjuures ise rahul!
  Ka minu poolt kiitus!

 3. Ükskõik, mis nurga alt seda sirmi vaadata, SUPERilus! Väga kenasti oled kangast ja pitse kompunninud, väga tubli töö! Ja ühe pildi nurgas on veel kena voodikate näha. Oh, küll on nüüd ilus magamistuba :):):)

 4. On ääretult tore, kui peres on selline harmoonia, kus kõik ühiselt loovad ning teineteist tegemistes toetavad. Nii sünnib tarbekunst, mis kaunis ning kogu perele armas ja ühtekuuluvust kinnitav.
  Ilusat saabuvat suve !

 5. Ah, milline romantika! Ma kujutan ette kuidas sul suvel toaakna taga ka roosa roniroos õitseb ja kogu see üliarmas tuba on päikest täis! Tõesti nagu ilus unistus 🙂
  Sinu blogis on nii palju imelisi asu!

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga