SAAPASADU

Kõigepealt tibutas,

siis hakkas sadama,

korraks isegi tuiskas

ning lõpuks tekkisid hanged.

Tegelikult on need hoopis jõulukaardid ja kogu lugu algas nõnda:
Möödunud aasta jõulude ajal nägin sõbranna ostetud vahvate ideede raamatus saabast. Just sellist, milline võiks minu toa aknalaual päkapikkude jaoks olemas olla ja nagu Amanda imearmsad uisupaarid. Kui nüüd saapa tegemiseks lauale valmis pandud pabereid, pärlikesi, paelu ja pitse vaatasin, tuli ühel hetkel mõte – teen saapakujulised jõulukaardid!
Tegingi. Nii- ja naasuguseid, pitside ja satsidega, pärlinööpide ja siidpaeltega.

Kui ülemöödunud aastal läksid jõulutervitused naabriteni heegeldatud minisokkidesse ja -uiskudesse peidetud kirjakesega, siis sel aastal riputame sõprade ja naabrite ukselingile saapaid.

Muidugi sai valmis ka minu valge, udusulgedega, kristallnööpidega ja hõbepaeltega saapake, mis nüüd minu armsal sirmil ripub ja kuhu päkapikud nii mõnegi pisikese üllatuskingi on toonud.

HÕBEDASELT SÄRAVAT JÕULUAEGA!
VALGUST, RÕÕMU JA ARMASTUST KÕIGILE JA KÕIGISSE!

33 thoughts on “SAAPASADU”

 1. Oh kui lahedad ja ilusad.kui tohib,siis meisterdaksin ka ühe sellise?
  Ma pean nimelt tööl järgmisele sünnipäevalapsele raha kogume ja kaardi kirjutama.See oleks küll tore üllatuskaart.

 2. Sa oled lihtsalt hämmastav! Millised super suurepärased kaardid, mul oli korra mõte tehauisukujulised, aga sinna see mõte jäi. Tegin lihtsalt joonistatud uisuga, aga nüüd ajasid küll isu peale jälle kaarte tegema hakata:)))

 3. Küll on kaunid saapad! Oh kuidas tahaks ise ka selliseid saapakesi kanda (aga ei mahu ju!) või vähemalt teha (aga ei jaksa ju!- saad aru, vabandused ja vabandused) Aga tõesti kaunid! Ja mul nii hää meel, et nagu minu uisukeste sugulased veidi

 4. :):):)
  ossu59 – tohib tohib, muidugi tohib 🙂 ja neid võib kohe rohkem kui ühe teha 😉
  Mõnusat meisterdamist saapategijatele ja tänusõnad teile kõigile! 🙂

 5. Väga kenad asjad,väga hea kui keegi ees midagi teeb, saab ka ise midagi järgi proovida, ise asi, kas ka välja tuleb!;) Kõike kaunist!!!

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga