ROOSID JA KIISUD

Ma ei tea, kas on asi muinasjutulises jõuluajas, minus või milleski muus, aga mu õmblusmasin lausa laulis, kui siidpehmet roosilist satiinriiet voodipesuks õmblesin.

Komplekti kuuluvad tekikott, voodilina (mõlemal pikkus 210cm ja laius 220cm) ja kaks padjapüüri (50cm x 60cm). Püüride kinnituseks on taas mulle väga meeldivad rõngastrukid.

Kui üks TK Voodipesu projekti raames tehtud džunglikassidega voodipesu läks kingituseks ühele kallile ja teine samasugune komplekt teisele kallile, siis romantiline roosipesu läheb minu kolmandale kallile. Ikka kingituseks, koos soojade soovide ja armastusega.

Eelmiste komplektidega koos õmblesin kasse. Nii oli see nüüdki.
Kaks valget kaelapatja valmisid Mia emme soovil ja need on natuke Mia Miisu moodi edevad Kiisupreilid. Puhas rõõm oli seegi kiisutegu.

SOOVIN SÜDAMEST TEILE KÕIGILE ILUSAT TALVE ALGUST, MUINASJUTULIST JÕULUAEGA NING RÕÕMU JA RAHULOLU IGAST TEGEMISEST!

20 thoughts on “ROOSID JA KIISUD”

  1. Aitäh heade sõnade ja ilusate soovide eest! 🙂
    Armas külaline, selle kanga ostsin (kui õigesti mäletan, siis juba septembrikuus) Saree Tekstiili poest Tartus, Sepa 21. Seal oli hea valik väga ilusate mustritega nii puuvillaseid kui satiinist kangaid. 🙂

  2. Ahh ja ohh…Lausa sõnatuks võttis praegu! Ma olen ka lootusetu roosi- ja romantikahulluke, aga nii kaunist kangast pole veel näinud. Kassid ka võrratud! Ühesõnaga – muhedaid pühi ja jätkugu Sul uuel aastal tahtmist sama imelisi asju meisterdada!

  3. Kaunis roosiline voodipesu ja armsad vaged kiisud! Magades roosides ja valge nurruv kass kaisus tulevad head unenäod ja unenägudes uued põnevad ideed uuteks isetegemisteks. Head uut aastat!

  4. Voodipesu on üle kõige! Üleüldse kogu see kooslus on imeilus! Ülisobiv! Kuidas raatsisid ära kinkida, kui nii hösti kokku sobivad? Kiisumiisud nii armsad!

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga