ROOMAKARDINAD

Õmblesin meie kodu äsja remonditud garderoobi valgest linasest kangast (rooma)kardinad ja heegeldasin alläärde punase pitsi. Südametega. Natuke kellukesi ja narmaid lisasin ka.

Kardin voldib üles tõmmates kanga kokku ja moodustuvad voldid, alla lastuna moodustab kardina materjal sirge pinna.

Aga enne kardina tegemist voolisin garderoobi peegliga lükanduksele Cernitist südamekujulise “ukselingi”. Alles seejärel tuli mõte heegeldada sarnased südamed ka äärepitsi. Nüüd on nagu komplekt.

PS
Lisan siia ka südametega heegelpitsi mustriskeemi. Hääd heegeldamist!

33 thoughts on “ROOMAKARDINAD”

  1. tore, et hakkasid käepidet voolima ja see Sulle nii head inspiratsiooni andis. Eriti toredad on need narmatutid südamete küljes. Väga tore töö taas!

  2. Olen juba ammugi Su blogist ja tegemistest lummatud. Hoole ja armastuse ning korrektsusega loodud esemeist õhkub vaoshoitust ja maitsekust.
    Olen küll kehv kommenteerija, kuid alati Su blogi avades tean, et siit saavad rõõmu nii silmad kui ka süda… ja selles teadmises ei ole ma tõesti veel kordagi pettunud ! Tean ka, et nõnda on edaspidigi !

  3. Tuhat tänu teile! :):):)
    See punane värv mööblil ja sooja andval radikal 😉 on pereisa valik, millega pere muidugi väga nõusse jäi. Kõik, mis garderoobis aga valge on, on minu valik. 🙂

  4. Armas külaline! Leidsin mõned päevad tagasi Sinu mustrisoovi, otsisin selle oma kaustast üles ning muidugi jagan seda nii Sinu kui teiste huvilistega. Mõnusat heegeldamist! 🙂

    Ja palju tänu kõigile siia kirjutatud heade sõnade ja soovide eest! Aitäh! 🙂

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga