ROMANTILISED KINGITUSED

Kas te olete käinud Polkovniku butiigis või Rohelise Luksuse Häärberis? Mina olen sinna aeg-ajalt sattunud . Ja kui Meete kirjutas, et teen TKV “Romantika” paki Polkovnikule, tuli mul kohe silme ette see pilt ja nõelapadjakesed tassides ja puulusikas ja siis veel roosat ja valget ja …
Just selle põllega pildi pärast julgesin ka mina Polkovnikule põlle kinkida. Sellise:

pits allääres:

ja pitsist tasku, kuhu vajadusel võti või muu pisividin pista:

Häärberi ja butiigi perenaisele peaks ju põll sobima!

Et Polkovnikul oleks veel üks nõelapadi roosiõie-nööpnõelte jaoks, tegin roosa sõrmus-nõelapadja (sellise, nagu sõrmused minu eelmises postituses) ja ühe liblika, mis lendab ehk mõnele pudelikesele, kannule või karahvinile:

Luigega riidepuu:

Ja üks pisike asi veel. Polkovnikule meeldib uisutada ja olles näinud pilte uisutamisest ja uiskudest, tegin ühe uisu ka, (sellise nagu ükskord jõulusokikesi heegeldades leiutasin).

Pilt ka tikutoosiga, et uisu mõõtudest selge pilt oleks!

Sellise kingituse tegin Polkovnikule


ja oma emotsioonidest pakki saades kirjutab ta siin.
Mul on väga hea meel, et see mida tegin, meeldis ja sobis.

Aga eile, kui minu saadetud pakk oli kenasti kohale jõudnud, helises ka minu kodu uksekell ja oh üllatust, postiljon ulatas mulle pakikese. See oli pehme. Pakis oli imeilus vilditud lilledega

villane kotike, roosilise voodriga

ja kaks roosilist, roosade pitsidega südamekest


Kott sobib väga hästi minu mantliga
Tänan Sind väga ilusa kingituse eest, triini22 !

Aitäh, Meete, ilusa projekti eest!
Aitäh, Polkovnik!
Aitäh, triini22!
RÕÕMU KÕIGILE KINGITUSTEST JA ROMANTIKAST!

24 thoughts on “ROMANTILISED KINGITUSED”

 1. Hõbevalge, sa tabasid 100% märki. Põll lihtsalt peab ühel naisel olema. Ja sellest saab kindlasti üks Häärberi paraadpõlledest. Suur-suur aitäh veelkord.. kogu südamest.
  Mul on hea meel, et said kaise väärilise paki. Väga stiilne kott!

 2. Põll on absoluutselt Romantika pakivahetuse tipp!Mul on hea meel,et Sa ise said nii kauni koti!Kauni paki tegemine sai väärilise tasu!

 3. Oh, milline romantika! Põll ja kott ja riidepuu ja südamed ja luik ja libilikas ja… 🙂
  Vapustavalt armas pakivahetus! Sinu põll on tõeline unistus!

 4. See on küll unistuste põll! Kustkohast te küll selliseid ilusaid romantilisi kangaid välja võlute, sellest mina aru ei saa. Ja see allääre pits toob meelde I Wabariigi aegse häärberiperenaise. Ilus, imeilus nägemus!

 5. Inspireerituna sinu tehtud põllest esitasin oma abikaasale palve ja lasin end sõidutada mööda Tallinna mitut käsitööpoodi. Lõpuks leidsin OMA ROOSID. Mitte küll nii rikkalikud kui sul aga… mõelda kuidas poolteist meetrit roosidega kangast võib kellegile nii palju rõõmu teha! TErve päeva naeratasin!

 6. Nii tore, et ka teile kingitused meeldisid :):)
  Polkovnik – olen Sinu sõnade üle siiralt rõõmus!
  Amanda – kangad ja kangakauplused on minu nõrkus, ei saa neist üle ega ümber :)) ja kui meeldiva riidetüki leian, on enam kui kindel, et see leiab koha minu kangakollektsioonis ja saab kunagi, kui aeg õige, mõneks rõivaks õmmeldud 🙂
  Naeratan koos Sinuga, et oma roosid leidsid ja ootan põnevusega Sinu õmblustööd 🙂

 7. põll on v. inspireeriv. Ilmataat, va humorist, muudkui saadab Lund, aga ehk tuleb kunagi ka suvi ja selleks ajaks kavatsen idee Sinu pealt maha viksida ja endale kah ühe heegelpitsiga häärberipõlle teha, et saaks SUVEL külalistele aias värsket marjapirukat ja külma valget veini pakkuda…mmmõnus mõte

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga