ROMANTILINE ROOSA

Roosat kirjeldatakse kui armastuse värvi. Roosa rahustab meeli, tekitab lootustunnet, vabastab stressist, toetab naiselikkust, lõõgastab vaimu, on väga ilus ja turvaline värv ning igati sobilik nii naiste kui meeste garderoobis ja ka kodus. Heleroosa mõjub maheda ja turvalisena, erkroosa seevastu ergutab ja motiveerib tegutsema. Niisiis – ka voodipesu jaoks ideaalne!

Selle roosades toonides lapimustrilise ja roosilise pesu neljal padjapüüril ei ole nööpe, sissepoole keeratud äärt ega rõngastrukke. Kinnisteks on hoopis paelad, mille kauniteks lehvideks siduda saab ja padi sedasi kenasti püüris püsib.

Kassiisand ja Kassiemand on juba seitse aastat meie toanurgas vaikselt nurru löönud, õmblesin nad ju siis, kui kiisu-igatsus kord peale tuli.

ROMANTIKAT SÜDAMESSE!

15 thoughts on “ROMANTILINE ROOSA”

  1. Aitäh! 🙂
    Voodipesu on tõesti hästi armas esimesest hetkest ja mõnusalt pehme on ta ka (no tegelikult täpselt niisama armas ja pehme, nagu kõik iseõmmeldud voodipesud ikka olnud on). 🙂
    Riide leidsin taas Abakhani kaalukanga korvist ja see lummas mind hetkega. 🙂

  2. Imearmas voodipesu, mis sobib ideaalselt sellesse magamistuppa. Sellises magamistoas ja sellise voodipesuga voodis on vist alati roosilised unenäod ning hommikul tõustes, tõttad roosilises meeleolus uuele päevale vastu… 🙂
    Tõeliselt kaunis!!!

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga