ROKOKOOROOSILINE PARKIMISKELL

Mõte teha ise parkimiskell, selline natuke romantiline ja tsipake teistmoodi, tuli ilmsalt jälle siis, kui unistustes uitasin.
Ühel hetkel teadsin väga täpselt, et tikin paksemast vildilehest lõigatud ringikujulisele kellale rokokooroosid ja mõned numbrid. Nõnda tegingi. Ääre tikkisin sämppistes ning heegeldasin pisikese pitsirea. Seierid kinnitasin neediga (käsitöötarvete poest ostetud kergelt koputades kinnitatavad needid). Kella läbimõõt on 12 cm. Töö sujus ja kõik sai täpselt nii, nagu minu unistuste parkimiskellal olema peab.
Nii esimesel, teisel, kolmandal kui neljandal kellal.

Nüüd võin autoga sõitma minnes võtta kaasa kleidiga (või autoga ) sobivas värvitoonis parkimiskella ja peatada aja täpselt siis, kui minul vaja.

36 thoughts on “ROKOKOOROOSILINE PARKIMISKELL”

  1. Ma ei oleks kunagi uskunud, et sellisest igavast tarbeasjast nagu parkimiskell võiks midagi nii imelist saada! Olen täiesti lummatud. Imeilusad!!!

  2. Äge mõte ja imekaunid kellad!!! Loodetavasti saavad kontrolörid ikka aru, et tegemist parkimiskellaga, näiteks Soomes kehtib enamikus parklates millegipärast ainult kole sinine plastmassist parkimiskellajurakas, muud ei lähe arvesse

  3. Ma olen teie sõnadest lihtsalt meelitatud. 🙂
    Kniks ja tänud!
    riis – Sinu jutu peale jäin kohe mõttesse ja selguse ning kindluse saamiseks uurisin tõsiselt asja (Liiklusõiguse Büroost). Vastuseks küsimusele, kas parkimiskell võib olla ise tehtud, sain vastuseks selge jah sõna! 🙂
    1nipi – muidugi võid ideed kasutada ja sellise parkimiskella teha! Mul on selle üle ainult hea meel. 🙂

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga