PÜRSTI PÜHAPÄEVARÜÜ

Kes seda nüüd täpselt mäletab, kas oli see ülemöödunud laupäeval või varem, aga ühel laupäeval tegin teoks aastaid tagasi leitud vahva idee just selle idee tarbeks ostetud luuale.
On, muidugi on minu tööde nimekirjas palju praktilisemaid tegamisi, aga…
Igatahes seisab meie maja trepil nüüd niisugune luud (tegelikult ka argipäeval )

ILU JA RÕÕMSAT MEELT!

33 thoughts on “PÜRSTI PÜHAPÄEVARÜÜ”

 1. On vast peen preili Luud! 😀
  Mõnel pool Eestimaal on vist veel kombeks luud ukse taha jätta märgiks, et pererahvast pole kodus. Vaat’ see luud on nüüd nagu selleks loodud. 🙂

 2. 🙂
  Sokike – vanasti oli tõesti luud luku eest ja võiks ju ikka nii olla, aga… ma proovin (keeran igaks-juhuks ukse ikka lukku ka ;):)

 3. Pidulik luud! Kylalisena tunneksin end töesti oodatuna kui sellist luuda ukse taga näeksin. Siinkohal tuleb mul yks endine söbranna meelde kes ikka ytles, et ta ema heegeldab varsti omalegi pitsid kylge… .

 4. Tänan!
  Ojake – heade ideede eest peab tänama ka kaugete maade käsitöölisi, kelle tegemistest midagi täiesti erilist ja imelist leida võib 🙂
  Mannike ja meery – kui see luud juba volbriööl trepil oleks olnud, ma oleks temaga sõitma läinud küll :))

 5. ei ole võimalik! See on nii lahe idee! Luud tundub nii puhas, et ainult magamistuba julgeks pühkida, õuetrepil ei julgeks tolmutada!

 6. Sinu töid vaadates unustan ennast tihti suu lahti arvutiekraani ette. Võtab lausa sõnatuks. Ükskõik, mida Sa ka ette ei võtaks, kõik tuleb välja niivõrd kaunilt.

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga