PURGID JA PUDELID,

moos ja mesi,
sildid ja korvid,
ning ka suured õunamahlapurgid
on meie peres ikka pitsidega kaunistatud.

No ausalt öeldes vähemalt need, mida on plaanis kinkida või siis need, mida ma tahan kaunilt säetuna lauale tuua.
Kõigile teistele (ja muidugi ka kaunistatud purkidele) kirjutan aga alati sildi, millel purgi sisu ja selle valmistamise aeg täpselt kirjas on. Mulle meeldib nii. Ja veel meeldib mulle, kui mõnikord on sildile kirjutatud hoidise tegija nimi (hea endal kinkida, hea teistelt kingiks saada ning teada, kelle tehtud see või teine moos on).

Mida teie hoidiste kaunistamisest ja/või kinkimisest arvate?

11 thoughts on “PURGID JA PUDELID,”

  1. Hoidiste (moos, marineeritud kõrvits jms) kinkimist olen ise ka praktiseerinud ja alati on olnud kingi saajal hea meel:) Purgikaane olen dekoreerinud salvräti ja kinkepaelaga. Heegeldatud purgikaan on muidugi kordades efektsem:)

  2. Kaunid omatehtud ja kaunistatud hoidistepurgid on alati head kingituse tegemiseks. Kord, kui küsisin oma õelt Helenilt, et mida ta kingituseks soovib, siis ta arvas, et tütrele, kes oli siis pubeka alguses, oleks vaja häid kombeid. Kaunistasingi hoidisepurgi ja kirjutasin peale sildi: Liisa head kombed.

  3. Efektselt maitsekad purgid. Selliselt kaunistatud purki peaks olema igal ühel rõõm saada. Ise ma natuke põen, olen kinkinud küll, aga siis on väike kahtluseuss ka kaasas alati, et kuidas kingisaaja suhtub. Aga näiteks kolleegile, sõbrannale meelespeana väikese tähtpäeva puhul on küll igati armas mõte 🙂

  4. Mulle endale ka niiväga meeldib, kui keegi mõne hoidise kingib. Sooja tundega panen purgi sahvririiulile ja sooja tundega mõtlen tegijale, kui purgi avan ja lauale tõstan. 🙂

  5. Olen minagi märganud, et hoidisepurgi kingikssaajal lähevad silmad särama, kui purgike kuidagi veel kaunistatud on :). Aga sinu hoidised on sellises pidurüüs, et ei raatsiks neid kinkidagi :). Väga kaunid!

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga