PUHAS RÕÕM ÕMBLEMISEST (esimene osa)

Ma olen endistviisi seda meelt, et oma kõige kallimatele õmblen voodipesu ise. Seda ikka seepärast, et usun siiralt sellise pesu erilisse pehmusesse, võlusse ja hea une saladusse. Õmblen neid ju puhta armastuse ja soojusega.
Muidugi lummavad mind kangaste mustrid ning õmblemine ja erinevate riiete kokkusobitamine kulgeb lausa lendleva kerguse ja rõõmuga.

Kui üks komplekt (tekikott, lina ja kaks padjapüüri) on valmis, tuleb teine

ja kolmaski.

Kui kahe esimese komplekti padjapüürid on ühe sissepoole keeratud äärega, siis selle voodipesu püürid on nööpidega

ja mulle nii meeldib, kui päike voodil (ja pesul) mängib.

Minu õmblemise lugu läheb edasi järgmises blogipostituses.

RÕÕMURIKAST JA ÕNNEKÜLLAST ALANUD AASTAT KÕIGILE!

17 thoughts on “PUHAS RÕÕM ÕMBLEMISEST (esimene osa)”

 1. Väga lahe 🙂 Voodisse minnes pole vaja lugemist kaasa võttagi, saab lugeda voodipesu 😀 Väga hästi kokku sobitatud ja originaalsed!!!

 2. Oleme sinuga ühte meelt, ka mina õmblen oma perele voodipesu ise:) Põhjusel, et poest ostetud voodipesu kanga- ja õmbluskvaliteet jätab tihti soovida:( Sul on väga hea värvi- ja mustritaju:) Imekenad voodipesukomplektid, kangavalik mängib tõesti suurt rolli!:) Vist tellitud netist tellitud kangad, sest poes pole ma selliseid näinud.

 3. Tänan heade soovide ja kiidusõnade eest! Te olete nii armsad!
  Kõik need kangad ostsin kodulinna Abakhanidest (Tartus, Riia 9 ja Rüütli 11), ootasid teised mind kaalukauba kangakorvides (see oli möödunud aasta suvel). 🙂
  alpiroos – ja ise õmmeldes saab lisaks kõigele pesu mõõtudega ka mängida, näiteks meil on mõned padjad suurusega 40cm x 80cm ja poes müügilolevates komplektides selliseid püüre vist eriti ei ole (oma padjad tegin ise ühe villapadja järgi). 🙂

 4. Sinulikult stiilsed ja ülimalt korrektselt õmmeldud tööd! Ja jagan samuti arvamust, et oma voodipesu teen ise, saab täpselt sellise, nagu soovin.

 5. Selle esimese komplekti puhul on risk, et magada ei saa vaid loed öö läbi uudiseid. Aga kõik on väga ilusad ja stiilsed!
  Amanda

 6. 🙂 …või siis näiteks õhtul und oodates ei pea iga kord öökapilt raamatut võtma, sest laheda lugemise saab ka lähemalt kätte… 😉

  Tänud ja tervitused teile, armsad blogikülalised! 🙂

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga