PITSSUSSID

Ühed sellised olen juba heegeldanud. Lumivalged. Iseendale.
Teised pitssussid heegeldasin sünnipäevakingituseks imeliselt armsale inimesele – emale.
Need on õrnalt karamellikreemised ja šokolaadinööpidega.

Niit: SISSY 20
Nõel: US9/1,15 mm
Muster: pitssussid

Susside tallaosa on lõigatud paksust vildilehest.
Kui minu valged sussid, mis tehtud PERLE EGIPCIO niidiga, on pehmekesed, siis Sissy niidist sussid on justkui kergelt tärgeldatud. Jalas muidugi mõnusad mõlemad.

SOOJA (S)OKTOOBRIKUUD!

39 thoughts on “PITSSUSSID”

 1. NII kaunid! Vaga vaga hea mote- tundub, et ma pean selle ka oma ‘vaga tahaks teha’ listi panema, sest nendega ringi vudida oleks nagu unistus 🙂 – kas tegid koik ise ja oma peaga voik kasuasid mustreid ka?

  _NIi armsad on 🙂

 2. 🙂
  Sussitegu käis ikka mustri järgi nii eelmisel kui sellel korral. Kui muster paberilt arvutisse saab, jagan seda rõõmuga. Ja kui kunagi sussiheegelduskooli õpetjaks saan, õpetan ka rõõmuga. ;):)

 3. Palun mind ka sussiheegelduskooli õppurikandidaatide nimekirja panna. Mind alati lummavad need daamid, kes külla minnes elegantselt oma ridikülist väiksed riidesussikesed võtavad ja varba otsa panevad. Karvaseid hiinasusse nii ju kotis kaasas ei kanna ning ega ka viltsussid teab mis väikseks kokku ei pakku aga seesugused armsakesed mahutaksin mina oma igapäevasesse kandamisse küll.

 4. Mul tuli kah sama mõte, mis polkovnikul. Kohe tulid silme ette ema sõbrannad, kel alati külla tulles sussid kaasas (tavaliselt neil küll muhu sussid, pärit ühisest Ukus töötamise ajast) ja soeng peas

 5. Ja-jah, just oma esimeste Lumivalgetega jäi su blogi minu huviorbiiti:)
  PS! Pullover pakub lahkesti HÕBEVALGEle sussiheegelduskooli õpitundide läbiviimist.

 6. Teie armsad arvamused liigutavad mind alati! Aitäh! 🙂

  Ja nüüd siis sussiheegelduskooli teemadel. 🙂
  Tänan Pulloveri lahke ja muidugi ahvatleva pakkumise eest õpitundide läbiviimise osas. Seda mõtet peab kaaluma. 😉 Esialgu teen aga tublidele õpihuvilistele ettepaneku osaleda moodsas e-õppes. Nõus? See on ju lihtne ja mugav! :):) Niitidest ja heegelnõeltest juba kirjutasin, nüüd lisasin ka susside mustri. Töö võib alata! Kui teil tekib küsimusi, kirjutage mulle julgesti. Nobedaid näppe ja ilusaid pitssusse! 🙂

 7. railiollo – kui Sa võtad susside mustri ette ja alustad näiteks minu soovitatud niidi ja nõelaga heegeldamist, oled juba alguse teinud. Sissy niidist heegeldatud pits peaks sobima jalakeatele nr. 37-39, Perle Egipcio niidist pits jääb natuke suurem. Kui töö käigus küsimusi tekib, kirjuta kindlasti ja proovin oma kogemustele toetudes abiks olla. 🙂

 8. Pitssussid on väga ilusad. Üldiselt teeda sa väga kaunist käsitööd ja ka väga korralikult seda.Ma imetlen sinu tehtuid asju!

 9. Mul tekkis küsimus nende kohta – kas ma saan õigesti aru, et need on tagant kanna juurest kokku õmmeldud?

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga