PITSKLEIDID NUKUKESTELE

Minu käsitöötoa aknalaual seisab ja hoiab minu tegemistel silma peal Haldjas hõbevalges kleidis. Kui üks soe ja südamlik vanaema seda Haldjat nägi, palus ta mul ka oma pojatütarde nukukestele kaks pitsilist kleiti heegeldada.

Pidulik kleit (erinevate kaunistustega):

Kelmikas kleidike:

Nukuke päikesevarjuga:

Mõlema kleidi seelikuosale on õmmeldud tüllist alusseelik.

Nukkude pildistamine oli kui mäng – erinevad kleidid, aksessuaarid, poosid, valgused ja varjud.

KÕIKE KAUNIST TEILE!

29 thoughts on “PITSKLEIDID NUKUKESTELE”

  1. KAUNIS, NIIIIII KAUNIS! Ja veel päikesevari!!Ohh…ma ootan juba, millal mul oleks põhjus nukkudele riideid teha, see on nii mõnus!

  2. Imeilusad!Printsesside unistus omada mängunurka just sellist iludust…ja mulle ka jäi silma see päiksevari:)…super!

  3. Imeilusad tööd! Ja kui nüüd näed, milliseid kleite/vidinaid pakutakse kaubanduses ja veel millise hinnaga, siis tahaks küll tootjatele Hõbevalge töid näidata, et milline peab üks tõeliselt kallis asi välja nägema.

  4. Superilusad asjad kõik!:). Kas tellimustöid ka teete? Kui teete, siis palun andke märku ja kirjutage mulle (hannaliisa@etlanta.ee).

  5. Barbiele kleiti heegeldada on üks paras nikerdamine 😀 Aga su kleidikesed on väga ilusad saanud ja mul neiu, kes juhtus just selleks hetkeks minu juurde tulema, kui neid vaatasin teatas kõva häälega, et tema tahab ka saada neid kleite oma nukule 😀 Nüüd vist tuleb neid ka veel kõigele käsil olevatele töödele lisaks tegema hakata…

  6. Piduliku kleidi seelikuosa muster on minu 5. jaan. 2009 postituses ning leidsin selle kunagi ammu internetist. Kleidi ülemine osa on omalooming, nagu ka teine kleidike, mis valmis lihtsalt töö käigus. 🙂

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga