PITSKAUNISTUSTEGA SAAPAPAAR

Muidugi ei teinud ma seda esimest korda. Ainult et seekord ei kasutanud ma heegelpitse, nii nagu ema kingi, enda kevad-sügissaapaid ja paaril korral ka suvejalatseid kaunistades teinud olen. Nüüd, kui olin ühest teise ringi poekesest (1.50 euroraha eest) koju toonud roosad seemisnahksed saapad ja need tolmust puhtaks teinud, meenus mulle isetegija Ampsaku mitme aasta tagune blogipostitus. Ampsak tuunis siis endale meeldivaks ühe (samuti soodsalt soetatud ) kingapaari, mina tegin tema eeskujul midagi sarnast oma saabastega.

Tuunimine ise käis nõnda: krookisin tülli, voltisin pitsi ja panin need omavahel kokku, siis peenikesest paelast lehvike peale ning õmblesin valminud roseti paari pistega saapa pandlarihma aukude külge (sedasi 8 korda). Äärepits on kinnitatud kuumliimiga.

Saabaste lukkudel on väga armsad sädeleva kivikesega kaunistatud hõbedased ripatsid, millel ostes paber kenasti ja korralikult ümber oli.

Igatahes selles, et mind mõnel eriti edeval hetkel või muidu kaunil kevadel neis saabastes näha võib, olen ma päris kindel!

KELMIKUST KEVADESSE!

18 thoughts on “PITSKAUNISTUSTEGA SAAPAPAAR”

  1. :):)
    Jaa, alpiroos, need on tõepoolest Friis Company saapad! Ma ei märganud seda suures tuunimise tuhinas varem isegi vaadata ja ka ilus ripats ei öelnud mulle midagi. 😉 Tänu Sinule sain teada! Aitäh teile kõigile armsate arvamuste eest! 🙂

  2. Võrratult ilus tulemus. Muidugi Sinu puhul on see alati nii. Sa kohe oskad seda ilu luua ja nii korralikult, et kadedaks teeb.

  3. jälle väga noobel tulemus. juba roosade saabaste ostmine ise on paras kelmustükk, aga neile veel pitse lisada…väga tubli!

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga