PITSKANGAST PÄIKESEVARI

Ülemöödunud suvel näitasin teile oma heegeldatud päikesevarju. Nüüd tegin päikesevarju pitskangast. Kelly26 andis mõtte varjule pitskate kududa. Tublid kudujad teevad selle kindlast ka ära, mina jään (kauni kudumiskunsti omandamiseni) heegelpitsi ja pitskanga juurde.
Mulle väga meeldivad vana aja ülinaiselikud aksessuaarid.

Armsad üllatused ja kingitused meeldivad mulle ka. Mais-juunis tunnustasid helii, Lelet, mõngel, KreekaPähkel ja LENA11 minu tegemisi kauni auhinnaga.

Suured tänud südamest nii tunnustuse kui heade sõnade eest. Kõigile!

Ja südamest tuleb ka soov teha kingitus. Pitskangast päikesevari. Kellelegi teie seast, kallid isetegijad ja külalised (külalistel palun kirjutada kontaksandmed). Kolme päeva möödudes panen kõigi kingisoovijate nimed katustel kõndiva mehe paraadsilindrisse ja …
… siis kirjutan edasi.

PÄIKEST JA SUVESOOJUST

66 thoughts on “PITSKANGAST PÄIKESEVARI”

 1. Imeilus janaiselik päikesevari. Kohe tulevad silme ette kirjalood daamidest u kakssada aastat tagasi 🙂
  Kuidas Sa need siilude õmblused teed/tugevdad?
  (egater)

 2. Väga armas. Sellisega jalutaks küll kusagil mere ääres. Mõnus. Miskipärast tegi see puhkuseootuse veel suuremaks. 4 tööpäeva veel…:)

 3. Üliarmas päikesevari. Mulle meeldib, et selline asjake on jälle natukenegi rahva sekka imbunud. Paarkümmend aastat tagasi arvatavasti oleks päikesevarjuga liikujat veidrikuks peetud. Praegu käiks ise täiest vabalt sellise iludusega 🙂

 4. Ilus-kaunis-hurmavalt rabav pitsist päikesevari. Selline vari nõeab ka vastavat riietust. Päris niisama sellega jalutama ei läheks. Kas sul pitsseelikut on?

 5. On ikka iludus… Väga kaunis, olen sõnatu, seega…
  Osaleksin ka loosimisel kuna see ikka nii ahvatlev pakkumine :)))

 6. Väga kaunis vari! Kuigi mul üks vari on juba olemas, siis sellisest kaunidusest ma küll ära ei ütleks! Seega kah loosirattasse!

 7. Kullapai Hõbevalge! Mil moel küll see 2 aasta tagune postitus mu silmade vahele ära on kadunud sellest ma aru ei saa, aga kui see ettepanek (koos teha heegeldatud päikesevari) veel jõus on, või kui see kunagi veel päevakorda tuleb , siis palun saata personaalne teade (et see mul enam kuhugi silmade/kõrvade vahelt ära ei kaoks! 😛 :S )ja ma luban , et löön tegemisega kampa. Ülinaiselik ja üliarmas. 🙂
  Hüppaks ka siis ikka loosirattasse, kuigi siiani pole loos minu pooltolnud! 😉 😛

 8. Ääretult kaunis.Sellest ei saa kuidagi ära öelda.Keerleks ka loosirattas,suvi oma palavusega ju veel kestab ja vari hädavajalik.
  Viimane pilt varjust rannal,on küll raami väärt-nii võrd ilus pilt.

 9. Kyll Sina ikka oskad, oled toeline professionaal koiges, millele käed kylge paned. Nägin just Klaipedas myygil sarnaseid kootud ja heegeldatud päevavarje, oli ka selline, mille Sina 2008.a. tegid. Aga see pitskangast on veelgi shikim. Ei raatsi loobuda loosimises osalemast. Joudu ja kauneid ideid Sulle!

 10. Ooooo…suviselt shikk ja naiselik ning tänavuse suve ülikõrgete kuumakraadide puhul lausa esmatähtis aksessuaar.

 11. Eks sellise romantikavarju omamisest võib unistada ikka:)Süda jätab kohe löögi vahele, kui monitor sellise kauniduse silme ette manab..

 12. Esmalt Janne35, nüüd sina oma imekauni päiksevarjuga! Osaleks tõesti vurrkannis… kumb saab lisandiks tähtsal päeval 😉

 13. Vau,kui romantiline päevavari.Oled ikka tubli olnud.Mina sõnatu:))))Selle päevavarju loosirattas keerleks küll:)))

 14. Võtab sõnatuks. Võrratult kaunis ja naiselik. Samuti see heegeldatud vari. Ega minagi selliset kingitusest ära ütle 😉 Proovin ära õnnerattal osalemise …

 15. Mina vaatan alati suure aukartusega nii ilusaid naiselikke ja romantilisi töid. No nii ilus, et võtab sõnatuks. 🙂
  Mul pole kunagi loosiõnne olnud, aga no kui ei proovi, siis ju ei saagi… nii et katsetan seekord ka õnneloosi pugeda! 😉

 16. Vaatasin ja nautisin rahulikult pilte sellest imeilusast päevavarjust ja avastasin,et toimub mingi loos ja seesama suur töö ongi loos!Võtab sõnatuks küll,üks sõna -osalen!Sul on alati nii kaunid tööd!

 17. Jessuke, küll sina oled tubli ja lahke inime! Kõigepealt nii kaunis töö ja siis raatsid selle veel ära ka anda! Ma ainult sellega käiks ja patseerikski. Seetõttu-olen valmis loosirattas veerema.

 18. Imetlesin ja ahhetasin seda kaunist pitsvarju vaadates ja kui jõudsin viimase lõiguni tundus see kõik liiga ebareaalne ja on seda siiani… Kuidas ometi raatsid sa selle iluduse ära kinkida?!? Tõstan tagasihoidlikult käe ja hüüan sosinal- mina ka, mina ka!!! Imeliselt ilus vari!

 19. Wau! Imekaunis ja naiselik!
  Imetlen pidevalt sinu tegemisi.Kui pole uusi postitusi,siis vaatan vanu töid ja näitan teistelegi-fantastilised ideed ja super tulemused on alati.
  Osalen ka loosirattas.

 20. Mina ka, mina kaaa…
  Väga, väga ilus. Nagu kõik su tegemised. Ja kust küll tulevad need fantastilised mõtted?
  (Marri)

 21. :):):)
  On suur rõõm näha, et päikesevari preilidele ja prouadele meeldib!
  Aitäh!
  egater – olenevalt kangast (pitsist) valin kas rullpalistus-äärestusõmbluse või tavalise äärestusõmbluse
  Sunray – jah, maani valge pitsidega seelik ;), mulle on alati pikad seelikud ja kleidid meeldinud 🙂
  kastan – seda ettepanekut (teha koos päikesevari) ma veel teinud ei ole. Kui teaks, et veel sel suvel huvilisi ja tegijaid oleks, kirjutaksin kohe foorumisse üleskutse. Ja Sina saad siis personalse teate 🙂
  Pipieri – käisin ka Janne35 päikesevarju vaatamas. Ilus, väga ilus. Ja tähtsasse päeva sobib päikesevari suurepäraselt!
  Marri – arvan, et mõtted tulevad olnust ja olevast…
  Mariiela – päikesevarju jaoks ostan meeldiva ja sobiva vihmavarju, toorikuid ei ole müügil näinud.

 22. Need pitsilised (vihma)varjud on imekaunid,olgu ta siis heegeldatud või kangast.tekib selline armas pildike silme ette,kuidas daamid jalutasid mõõda promenaade ja jutlesid oma toimetamistest ja varjasid end päikese eest selliste udupeente varjudega.osaleksin samuti loosimises.

 23. Loosis osalen kindlasti:)
  See läheb just läheneva tähtpäevaga väga-väga hästi kokku…
  Superidee ja teostus jälle sinu poolt:)

 24. Väga väga ilus! See vana postituse heegeldatud on kohe eriti uhke!
  Osaleksin minagi loosimisel, äkki veab nagu just läks Balbiinoga, kus Jätsiabi mulle kasti jäätist homme koju toimetab 🙂
  Kaunist suve
  Lossipreili

 25. ärge te mulle meie juures paberossi pakkuge…;)olgu sellega kuidas on,aga varju üle oleks ikka hea meel (eriti nii ilusa ja romantilise….)

 26. imekaunis päevavari. ja milline tore idee selline loterii-allegrii korraldada. sooviksin ka oma loosiõnne proovile panna:)

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga