PISITILLUDELE

Meie sõprade perre sündis tilluke beebi. Tüdruk.
Katsikukingituseks heegeldasin roosad valgete pärlitega papud:

(Idee internetist ja need on minu päris esimesed beebipapud.)
Köitsin ka albumi, mille kaunistasin nii, nagu selle katsikukaardi ja veel sain Silpsolpsult vahva idee, mida nüüd kasutasin. Tervitused ja õnnitlused kirjutasimegi albumisse.


Alati teeb suurt rõõmu, kui kingitus saajatele meeldib .

Kaks pisipõnni said teiseks sünnipäevaks värviliste lehtedega pildialbumid. Vennake sinise ja õeke roosa.


Roosa albumi lehed on pitsiliste nurkadega.

Veel üks katsikukaart:

Heegeldatud lipukeste idee on drexi blogist ja kui meie naabrite perre sündis tilluke poeg, oli mul suurepärane võimalus heegeldada kahe riigi lipud (beebi emme on eestlanna ja issi itaallane ) ning need õnnitluskaardile panna .

Aitäh, Silpsolps ja drex, toredate ideede eest!
Aitäh, le_.li, albumi köitmise õpetuse eest!

ÕNNE JA RÕÕMU!

38 thoughts on “PISITILLUDELE”

 1. Võrratult kaunid tööd.Tegelikult on su blogis kõik nii korralikud ja ilusad tööd.Aga need papud lõid mu sõnatuks.Need on küll nagu unistus.On uhke nende papude omaniku emme olla.Väga tubli.

 2. Väga-väga armsad kingitused!
  Mina raamikisn need papud hiljem ära ja jätaksin mälestuseks-nii kaunid ja armsad on need!

 3. Ma kutsusin ämma ka vaatama Sinu imeilusaid töid!Üksinda võib selline võrratu-võrratu ilu hinge kinni lüüa!Ahhetasime ja ohhetasime nende papude juures ja teiste asjade juures …Nii super kink!

 4. Väga ilusad papud!! Kas võiks paluda nende sussikeste mustrit või õpetust? Olen Internetist palju susse otsinud ja leidnud aga need siin on eriti ilusad!! Aitäh ette, kui viitsid õpetuse üles panna!

 5. Imearmsad tegemised! Selliste kingituste peale saab küll kogu südamest rõõmu tunda!
  Sul on kätt värve kokku sobitada ja silma ilusate piltide tegemiseks! Pealegi – ülimalt mõnus on lugeda posti, kust saab soovi korral minna ja uudistada ka nende tegemisi, kellelt ideid on saadud!
  Aitäh!!!

 6. selle kohta saab öelda-nunnu…;)
  ja eelmise loo tsitruselised-mulle väga meeldib,et ühes kõrvas on apelsin ,aga teises hoopis laim…;)

 7. Suur-suur aitäh kõigile ilusate sõnade eest! :):)
  Sirtsuk – kõigil kolmel albumil on tõesti tugevamad lehed, valgel joonistusploki lehed ja värviliste lehtede paki ostsin Abakhani kangapoest 🙂
  külaline – mina õppisin albumi köitmist le_.li juures Pulloveri poe õpitoas, aga kusagil (internetis)on jäänud silma ka Sirtsuki õpetus ja ka kellegi blogis olid pildid köitmisest (täpsemalt ei oska öelda)
  Kyy ja külaline – ka papudega oli nii, nagu minul ikka, et heegeldasin valmis ja mustrit paberile üles ei tähendanud. Aga ma proovin seda teha niipea kui võimalik, kas kirjas või pildis 🙂

 8. Armas Hõbevalge: minule meeldiks joonistatult ehk siis pildina aga kui sul on kergem kirjas siis mulle sobib nii ka 🙂 Aitäh et viitsid seda teha 😉

 9. Kõik on juba ahhetanud, aga ma tahan kah tunnustust avaldada. Ülimalt maitsekad ja imelised ja korralikult viimistletud ja suure südamesoojusega tehtud tööd.

 10. Tere 🙂 Ma imetlesin seda lehte ja blogi – nii kaunis ilumeel 🙂 Olen ka pundis nendega, kes tahtsid teada, kas papude kohta on võimalik mustrit saada (A) Kui on võimalik, siis mu meil on sirle.jallai@gmail.com – pooldumist oodates tahtsin katsetada veidi käsitööd ning need papud tunduvad nii ahvatlevad 🙂
  Ette tänades ja kõike kaunist soovides,
  Sirle

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga