PISITÄPILINE JA PÄIKESEKOLLANE

Kalender minu väikese käsitöötoa seinal näitab, et eile oli Isetagija foorumi sünnipäev, et täna veidi enne südaööd saab suvest sügis ja et
ühes suvega saab läbi minu TK Pitsilise päikesevarju projekt.

Ma ei teagi päris täpselt, kas seekord päikesevarju tehes inspireeris mind selle suve soojus, päike, väike valgete täppidega kollane vihmavari või siis projekti kirjutatud lause sellest, kuidas vanal ajal täiendasid päevavarju siidist kaunistused, narmad, paelad, lehvid ja suled – aga mu senitehtutest tsipake teitsugune see päikesevari sai.

Sellesse päikesevarju jätsin natuke alles vihmavarju täpilist kileriiet, õmblesin juurde õrna tülli, krookisin peale täpilist paela, ääre kaunistasin poest ostetud satsipaelaga, lisasin sulgi ja sidusin täpilisest paelast lehvi.

Kui päevavari nii- ja naapidi piltidele püütud oli, otsustasin pikemaks teha päikesevarju lühikesevõitu varre (selleks võtsin sobiva puidust pulga, värvisin valgeks ja klapitasin kõik osad omavahel kokku). Seesugune mu pitsiline vari kokkupandult välja näeb:

Kuna Koduekstra poes on müügil ka sinised ja rohelised väikeste valgete täppidega vihmavarjud, teen mõne päevavarju kindlasti veel.
Aga seda juba tuleval suvel.

Aitäh kõigile, kes TK Pitsilise päikesevarju projektis osalesid, häid mõtteid ja hüva nõu jagasid ja kaasa elasid!
Palju õnne sünnipäevaks, Isetegija ja isetegijd!

KULDSET SÜGIST !

21 thoughts on “PISITÄPILINE JA PÄIKESEKOLLANE”

  1. väga ilus päikesevari, loodetavasti jõuan kunagi ka enda varju valmis, igal juhul aitäh et julgustasid mind-võtsin asja jälle käsile!

  2. Ilus tütarlapselik vari. Nagu Sinu tööde puhul ikka, ei mingit järeleandmist kvaliteedis. Stiilsed on Sinu tööd igal juhul 🙂

  3. No minul tuleb küll sõnadest Su töid vaadates puudus kätte. Ainult ahheta ja imetle. Hea, et blogi saab korduvalt avada. Ikka jaksu ja vahvaid tegemisi ka uude, alanud sügisesse.

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga