PISIKESED BEEBIPAPUD JA KROONID

On kevad ja ma olen taas ilmselgelt armunud. Armunud kõigisse ja kõigesse ning see tunne on ülev. Päike, pere, inimesed, hetked, helid, esimesed lilled ja liblikad – kõik võlub kevadiselt. Ka heegelniidid ja heegelnõelad on kuidagi eriliselt armsad, ma ei saa neist üle ega ümber ning see meeldib mulle.

Kindluse mõttes heitsin beebipapudele mõeldes pilgu omaloodud mustriskeemidele ja heegeldasin, heegeldasin, heegeldasin.

Kollased papud ja krooni tegin pisikesele Helmile Supremo siidpehmest meriinolõngast heegelnõelaga nr 3, kingikarbi voltisin kollasest kartongilehest ja kaunistasin valge pitspaelaga.

Kaks papupaari, mahedad sinised ja roosad, heegeldasin Clian Nicky pehmest lõngast samuti nõelaga nr 3 ning keerutasin neile paelad, nagu ka kollastele papudele. Kuigi mina tegin keerupaela ikka vanamoelisel viisil ehk näppude vahel, leidsin ühe kaasaegsema nipi siit.

Komplekt kirkast roosast Catania Denim heegelniidist valmis heegelnõelaga nr 3 ning kaunistuseks ja lehvi sidumiseks on neil papudel peenike atlasspael.

Väikestest jalgadest algavad teed,
allikaist algavad jõgede veed,

ARMASTUST JA KEVADET SÜDAMESSE!

5 thoughts on “PISIKESED BEEBIPAPUD JA KROONID”

  1. Oh, mis tore hunnik nunnumeetriseid papusid ja kroone! Ning tõesti nagu Marigi mainis – titeisu tuleb peale 🙂 Pisilind

  2. Küll on armsad!
    Mina teen ka ikka keerupaela vanamoodsalt – ei kujuta ettegi, kui palju peaks harjutama, enne kui mikserikonksu abiga see välja tuleb. Tundub ulme…

  3. Rõõm lugeda, mis tundeid pisikesd papud teis tekitasid. 🙂
    Tänan ja tervitan teid kõiki!
    Ja Annelix, mulle tundub ka ulmeline keerutamine see mikseriga keerutamine, aga järgmisel korral proovin ehk huvi pärast ära. 😉

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga