Email: sulesigni@gmail.com


PISIKESE PITSÄÄREGA PISARAPÜÜDJA

Mõnikord ma nutan ja mõnikord ma naeran. Pisarateni. Kui tunnen, et silmanurgas sillerdavad pärlid on põsele veeremas, võtan ridikülist või tualettlaua servalt pitsäärega taskurätiku ja tupsutan pisarad õrnalt sellesse armsasse ja pehmesse pisarapüüdjasse.

Eelmisel korral heegeldasin pisarapüüdja äärepitsi Anchor nr 70 niidist (pisike 5 g niidikera), nüüd Anchor Freccia niidist (50 g). Selle imepeene heegelniidi leidsin ja ostsin suvel Pärnust, Rüütli 35 asuvast lõngapoekesest.
Kaherealise pitsi esimese (kinnissilmuste) rea heegeldasin riidele peenikese õmblusniidiga, mille teisele reale (mustrile) üle minnes vahetasin Anchor niidi vastu. Heegelnõelu oli samuti kaks. Üks ilma numbrita imepeenike (kindlasti mõne meistri käsitööna valmistatud nõel) ja teine kandis märki US9/1,15 mm. Muster kujunes erinevaid äärepitse vaadates ikka isemoodi ja pisike lillerida oli just see, mida õhkõrna pisipitsi soovisin.

Mõnikord on pisarateni liigutav mõni hetk, inimene, mõte, sõna, film, laul, …
Ivo Linna – Suur Loterii

HINGEHEADUST JA SÜDAMESOOJUST!

7 vastust

 1. Autori Mari loob avatar

  No sellise iludusega raatsiks vaid õnnepisaraid pühkida!

 2. Autori külaline avatar

  Nii ilusad, õrnakesed! 🙂

 3. Autori pisilind avatar

  Õrn, armas, õrn! Super!

 4. Autori Pireparm avatar

  Väga kaunis ja peen töö

 5. Autori HÕBEVALGE avatar

  Ma tänan teid! 🙂

 6. Autori külaline avatar

  Webroot.com is a protection software solution that communicates with the cloud avoiding the hassle to manage the signature updates to deploy.

 7. Autori külaline avatar

  Steps How to download Microsoft Office Setup on Your System? After buying a Microsoft Office product, users can download the setup from the internet.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga