Email: sulesigni@gmail.com


MINU ROOSA MAI

Mai on minu jaoks väga erilise tähendusega. Võibolla on see sedasi meil kõigil oma sünnikuuga, aga jah, minul on mai. See kuu on täis õnne ja õisi, kallistusi ja üllatusi, tärkamist ja linnulaulu, kevadheledat rohelust, rõõmu ja – roosat!
Roosat ehk ka seepärast, et siin, Isetegijas, on mitmel aastal olnud tore värviline koostegemine, mille kõik maikuud olid roosad. Roosad nagu õunapuuõied. Ja mulle see meeldis. Kuigi Värvispekter oli, siis roosa oli, on ja jääb minu maikuudesse omal moel alati. Jah!


Meie armsad üleaedsed said aprillikuus vanavanemateks. Nende tütre perre sündis tütreke. Rõõmsad tervitused heegeldasin beebipapudesse ja õnnesoovid beebivankrikesse ning kokku sai roosa lehviga valgesse karpi (ikka isetehtud) mahtuv kingitus.

Heegeldasin beebipapud omaloodud mustriskeemi järgi. Selles osas tahan siiralt tänada neid isetegijaid, kes minu esimesi heegelpapusid nähes mustriskeemi palusid. See sai just tänu teile nii sõnas kui pildis üles tähendatud ja nüüd on hea ka endal heegeldama hakates mustrileht ette võtta, kõik on täpselt kirjas! Katsikukaardi vankrikesega on sama lugu, selle mustriskeem on siin. Ning nõnda heegeldades võib hoogu sattuda (pealegi on naabriperre veel juurdekasvu oodata).


Neli aasata tagasi aprillikuus tegin esimesed beebikroonid. Sama aasta mais tuli üks kroon juurde. Roosaga. Nüüd on paras aeg esitleda.


MAAGILIST MAID!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga