MARSSAL

on ka praegu, täpselt nagu pisitillukesena, väga armas, rõõmsameelne ja energiline bokser. Sõber, kes on kindlalt meie pere südametesse sisse kirjutatud.
Kui Marssal oma siira pilguga mulle silma vaatab või sülle poeb, võivad pähe tulla kõiksugu head ja ilusad mõtted. Või koguni huvitavad loomingulised ideed, nagu näiteks maiusekujulised pildiraamid (lemmikloomast tehtud armsate fotode hoidmiseks).

Meie Marssaliga jäime igatahes tehtuga rahule.

Täna on ilus ja natuke eriline päev.
Nimelt tegin täpselt viis aastat tagasi oma esimese blogipostituse Isetegijas. Nüüd on sellest blogist saanud justkui minu käsitöiste tegemiste ajaraamat, millesse suure osa oma loomingust talletanud olen.
Ka teie, armsad isetegijad ja külalised, olete siia oma arvamustega ilusa jälje jätnud. Aitäh selle eest!
TE OLETE IMELISED!
PÄIKEST TEILE!

24 thoughts on “MARSSAL”

 1. Sinu nime blogijate reas nähes läheb alati meel rõõmsaks. Nõnda et soovin blogile pikka iga ja Sulle jätkuvalt toredaid ideid! 🙂

 2. Blogi saab edeneda ainult siis, kui on töid ja tegemisi ja tahtmist seda kõike teistega jagada. Tänan jagamise eest. Pikka iga blogile!

 3. Palju õnne imelisele blogile ja jõudu ning jaksu blogi omanikule,et ikka jagaksid ka meiega oma kauneid tegemisi!See blogi on üks minu lemmikutest,kust leiab alati päikesekiire südamesse!:D

 4. Kulla Signe, palju õnne Sulle ja Sinu HÕBEVALGELE blogile! Sinu ideede küllus paneb vaimustuma, Sinu tööde korrektsus ja stiilipuhtus paneb ahhetama.
  Hõbedast sära ja valget valgust pikkadeks aastateks!

 5. Palju õnne ja pikka iga blogile! Saatku Sind ja Sinu blogi hõbevalge valgus!
  Bokser oli minu lapsepõlve unistuste koer (no siis kui ma taksidest midagi ei teadnud) ja nendega kohtumine tekitab alati sooje tundeid. Mulle meeldivad väga valged koerad (v.a. taksid 😀 ), aga valget bokserit poleks ma osanud isegi mitte välja mõelda….

 6. Selline käsitöö ajaraamat on talletanud nii toredaid ja vahvaid tegemisi, maitsekaid tegemisi ja kauneid fotosi. Ootan igat postitust, et piiluda blogisse…pikka iga blogile ja käsitöiseid tegemisi!

 7. Palju õnne blogi sünnipäeva puhul – siia on alati huvitav tulla – väga kaunid on Su tegemised !
  Koer on väga ilus 🙂

 8. Sinu blogi on nii õrn, soe, südamlik ja naiselik, et seda on alati tore lugeda. Kõik tööd on nii hästi viimistletud ja esitletud. Jõudu Sulle blogimisel!
  PS. Ja kuts on tõeliselt armas…

 9. Selle blogi stiilipuhtus, väga kaunis esitlus ja meisterlik teostaja ainult rikastavad käsitöö maailma! Palju õnne! 🙂

 10. Palju, palju õnne! Ma ka rõõmustan südamest, et Sina siin toimetad. Nii korralik viimse kriipsuni. Ainult puhas rõõm silmadele.
  Ja ka mina ei jäta kunagi Su blogi avamata. Jõudu ja kauneid tegemisi ka edaspidiseks. Ole ikka tubli.

 11. Palju õnne blogile ja selle perenaisele! Lennukaid ideid edaspidiseks. Imetlen alati sinu romantilisi ja naiselikke tegemisi 😉

 12. Viis aastat on päris tore tähtpäev:) Soovin minagi, et see blogi veel kaua kestaks ja blogipidajale palju kauneid ideid edaspidiseks!

 13. Palju õnne blogile esimese juubeli puhul! 🙂 Viis aastat on ikka päris pikk aeg ühele blogile, sest sinna on mahtunud lõputul hulgal fantastilisi ideid ja imekaunist käsitööd.
  Loodetavasti viie aasta pärast saab juba blogi kümnendat aastapäeva tähistada. 😀 Selleks soovin jätkuvalt nobedaid näppe ja lõputult uusi toredaid ideid, mida ellu viia! 🙂

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga