Email: sulesigni@gmail.com


MAAGILISED UNENÄOPÜÜDJAD

Ma armastan isetegemisi ja käsitööd. Kohe siiralt ja südamest armastan. See südamest tulev tunne viib mind huvitavate ja põnevate tegemiste juurde.
Mõnikord kohe on nii, et midagi vaadates või millelegi mõeldes sünnivad ideed, mis saavad tiivad ja viivad edasi. Pisitillukesest ideekillust saab alguse mõttelend, mis viib kõrgele ja kaugele, mis viib millegi uue, ilusa, vajaliku või väärtusliku teokssaamiseni. Ja see tunne ning teekond, see tulemus on imeline. Selles on siirast imetlust, rõõmu ja rahulolu.
Just sedasi tulid kord minu isetegemisse maagilised unenäopüüdjad. Ma mõtisklesin, lugesin, lugesin ning noppisin paljudest unenäopüüdja valmistamise õpetustest ja tõdedest välja kõik endale meeldivad ja sobivad mõtteterad. Need olid selged ja äratuntavad, need olid justkui omad ja minu jaoks õiged.
Armastus ja kõige paremad head soovid neile, kellele sulelise ehte oma kätega meisterdasin, tekitas minus väga sooja ja südamliku tunde. Need on ju kingitused kõige kallimatele. Karbid ja mõtteread ehete kohta kuuluvad kogu looga ühte.
Vanematekodus tehtud loodusvalge unenäopüüdjaga fotodel aga on minu jaoks palju rohkem, kui esmapilgul paistab. Neis piltides on päikest ja tuult, on minu lapsepõlve mängumaade metsatukk, aiatagune heinapõld, on koduõu ja vanemate suur tugi kõigile mu käsitöistele isetegemistele, on tunnustust ja armastust. Ja see ongi maagia.
MAAGILISI HETKI JA ISETEGEMISI!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga