LOOS JA LEHVIK

Täna on see päev, kui toon kabinetist katustel kõndiva mehe paraadsilindri ja peidan sinna 66 sedelikest. Igal sedelil on nimi.
Olen põnevil.
Kohe tuleb minu väikese käsitöökoja uksest sisse kuldnööpidega kuube kandev mees. Marssali valvsa pilgu all võtab ta silindrist ühe sedeli.

Olen sõnatu… Lähen rõdule ja teen pildi. Kõik ongi päriselt nii:

Pitskangast päikesevarju saab endale – le_.li
Õnne ja päikest võitjale ja kõigile, kes selle natuke eksklusiivse kingituse loosis osalesid. Aitäh teile!

Täna on ka see päev, kui tuli idee teha lisaks heegeldatud lehvikule ka pitskangast lehvik. Mõeldud, tehtud. Ostetud lehviku kanga asendasin pitsiga.


Soojal suvel võiks ju iga daami ridikülis selline asjake olla.

SUVESOOJUST JA SÜDAMESOOJUST KÕIGILE JA KÕIGISSE!

21 thoughts on “LOOS JA LEHVIK”

 1. Aitähhhh sulle,et tegid niisuguse loterii ja hoidsid meid põnevil:))))Edu edaspidiseks!!!!Ja loomulikult palju õnne võitjale!!!!

 2. Tänan südamest HÕBEVALGET ja Fortuunat!!!!!!!!!
  Olen üliõnnelik :)))))

  Muide, me Laimaga mitu korda nii muuseas aasisime omavahel, kes varju saab: mina olin kindel, et mina saan, Laima oli veel kindlam, et tema saab… Laimal mitu ilusat kleitigi varjuga kandmiseks. (Ju see sõbralik aasimine oli kasuks.)

  Kulla HÕBEVALGE, kas sinu koosheegeldamise mõte on teoksil? Kui nii, siis pakun lahkesti koosheegeldamise kohaks Pulloveri Poe tagakambrit. Pakkumine on jõus kas kohe või otsekohe ja ka aastaringselt, sest iga aastanumbri sees on selline aastaaeg nagu suvi. Ja huvilisi on kindlasti palju-palju:)))

 3. Palju õnne le_.lile nii suurepärase loteriivõidu puhul!!! Põnev oli võitjat oodata! Lehvik on sellise kuuma ilmaga kohustuslik aksessuaar, imekaunis!

 4. ohh,missugune lehvik nüüd siis jälle! 🙂 Vägisi kisub unistama…
  Aga le_.lile küll palju-palju õnne – ta on seda igati väärt! 🙂
  ja vaata….koostegemise mõte hakkab juba küpsema! 😉 väike lehvik ka veel vihmavarju juurde ja… 😀
  ilusat suve ! 😉

 5. Te oskate mind alati rõõmustada! Heade mõtete ja sõnadega nimelt. Tuhat tänu! 🙂

  Armas le_.li, mul on väga hea meel võitjat nõnda õnnelikuna näha 🙂
  Ja siis teed nii ahvatleva pakkumise, et… olen pahviks löödud… 🙂
  Me kaalume seda koosheegeldamise asja kindlasti! Muide, kas roosilises kleidis Laima võttis Sinu hüva nõu (siidrätik, päikeseprillid ja kabriolett ;)) kuulda ja on teda ehk nõnda ka kusagil liikumas nähtud? :):)

 6. imeilusad – nii see lehvik kui ka vihmavari….mille loosimise ma kahjuks maha magasin ja sellest on tuline kahju:D

 7. ma ei väsi ennast kordamast – siinse blogi autor on ainuke, kellele ei ole MITTE KUNAGI MITTE MIDAGI ette heita – kõik tööd on 110% esteetiliselt nauditavad, samas ka praktilist väärtust omavad ning nende esitus hüpersuper hea. Uskumatu, et nii käsitööosavaid inimesi olemas on üldse 🙂

 8. Vari on loomulikult absoluutselt fantastiline. Palju õnne võitjale! Lehvik on samuti absoluutselt fantastiline. Väga õrn ja armas. Sel suvel oli lehvik minu ridikülis küll asendamatu (kahjuks küll mitte nii kena). Edu!

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga