Email: sulesigni@gmail.com


LIBLIKAD

Suves on lilli, suves on liblikaid. Ja see on ilus. Kohe nõnda ilus, et tahaks end selle iluga (sõna otseses mõttes) ehtida. Seda ma tegingi, kui imearmsa ideeleiu oma särgile sättisin.

Tugevast tüllkangast (looritüll) lõigatud liblikad hoiavad suurepäraselt vormi ja tiivad, mis on justkui tärgeldatud moega, näivad ikkagi õhkõrnade ja imekaunitena.
Kerge, suveromantiline ja heljuv tunne on ses särgis (ja valges maani ulatuvas iseõmmeldud satsiseelikus) ringi liikudes kohe päris kindlasti.

Liblikaid tegin ka möödunud suvel. Paberist. Neid ma ju armastan endistviisi teha ja lennutada. Lambikuplile, kingikottidele, toa seinale, õnnitluskaartidele, moosipurkidele ja … õhupallidele. Need valged liblikad valgetel õhupallidel kinkisime naabripere tütrele ja tema peiule abiellu astumise puhul. Õnned ja rõõmud kirjutasime kahele paberist südamele, võtmerõngad ja lilleõied said samuti oma koha ja üllatustervitus valmis oligi.

Tänuga märgin ära leitud ideede lingid:
1) tüllist liblikate tegu on siin;
2) kaunistatud võtmerõngaste idee leidsin aga siit.

LILLI, LIBLIKAID JA HÄID IDEID!

PS
Kui kellelgi teist, head blogikülalised, on mõtteid 12aastase Isetegija käsitööfoorumi olemise või edasipüsimise osas, tulge julgelt Isetegija mõttetalgutele!

3 vastust

  1. Autori Mari loob avatar

    Vau!!! Liblika motiiv on vist ajatu. Nii lihtne ja nii ilus 🙂 Sinu tegemised on alati nii armsad ja soojad 🙂 🙂

  2. Autori Heleene avatar

    Nii ilus-armas-õrn liblikalend!

  3. Autori HÕBEVALGE avatar

    Aitäh teile, aitäh, aitäh! 🙂

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga