KÜLGKARDIN (õrn ja beež)

Beež on rahulik ja soliidne värv. Beežid toonid on pehmed ja mahedad, loovad heleda, valgusküllase ja avara ruumitunde ning elegantse ja rahuliku keskkonna. Ühtlasi aitab beež teistel säravatel värvidel enda kõrval esile tulla ja seda nii ruumis kui rõivamoes. Ka Coco Chanel hindas beeži kõrgelt ja disainis 1940. aastal oma lemmikvärvi järgi isegi lõhna, mis kandis nime “Beige de Chanel”. “Ammutan inspiratsiooni beežist värvist, kuna see on nii loomulik,” on ta öelnud.

Jah, minule ka beež meeldib ning nüüd õmblesingi aastate eest omandatud tarkuseterade (ja soovitatavate sentimeetrite ) järgi beežides toonides armsalt lihtsa ja lihtsalt armsa külgkardina. Pealegi aitab see, nagu eelpool mainisin, teistel värvidel särada ning on seega väga sobiv meie kodu köögi ja söögitoa värvidemängu.

Kokkuvõtteks võin öelda, et seda kardinat oli väga mõnus õmmelda ja pildile püüda. Beežis on justkui vaikne veetlus, mis mind salapäraselt köidab.

RÕÕMU ILUSATEST HETKEDEST JA TUNNETEST!

7 thoughts on “KÜLGKARDIN (õrn ja beež)”

 1. 🙂
  Jaa, tsunaami, minu beež kardin läkski õuepoolsele klaasuksele. Tänavapoolsetele akendele tahaks aga ehk tõesti rohkem katvat ja mitte nii läbipaistvat külgkardinat. 🙂

 2. Suur tänu, et teatasid mulle nähtamatutest piltidest! Vaatasin teisest seadmest ja selgus, et keegi peale minu neid pilte ei näe:( Leidsin vea ja loodan, et muutusid nähtavaks ka teistele.

 3. Ilus, lihtne kardin ning nii hästi pildile püütud! Tuletab mulle meelde, et mul on magamistuppa uut kardinat vaja (ka helebeeži).

 4. 🙂
  annelix – siis võib ehk varsti ka Sinu blogis peagi kardinaid näha. 😉
  Heleene – käisin just Su blogis ilusaid punutisi vaatamas, seega pildid olid olemas. Tore, et kõik korda sai! 🙂
  Aitäh, teile kõigile!

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga