Email: sulesigni@gmail.com


KÜLGKARDIN (õrn ja beež)

Beež on rahulik ja soliidne värv. Beežid toonid on pehmed ja mahedad, loovad heleda, valgusküllase ja avara ruumitunde ning elegantse ja rahuliku keskkonna. Ühtlasi aitab beež teistel säravatel värvidel enda kõrval esile tulla ja seda nii ruumis kui rõivamoes. Ka Coco Chanel hindas beeži kõrgelt ja disainis 1940. aastal oma lemmikvärvi järgi isegi lõhna, mis kandis nime “Beige de Chanel”. “Ammutan inspiratsiooni beežist värvist, kuna see on nii loomulik,” on ta öelnud.

Jah, minule ka beež meeldib ning nüüd õmblesingi aastate eest omandatud tarkuseterade (ja soovitatavate sentimeetrite ) järgi beežides toonides armsalt lihtsa ja lihtsalt armsa külgkardina. Pealegi aitab see, nagu eelpool mainisin, teistel värvidel särada ning on seega väga sobiv meie kodu köögi ja söögitoa värvidemängu.

Kokkuvõtteks võin öelda, et seda kardinat oli väga mõnus õmmelda ja pildile püüda. Beežis on justkui vaikne veetlus, mis mind salapäraselt köidab.

RÕÕMU ILUSATEST HETKEDEST JA TUNNETEST!

7 vastust

 1. Autori tsunaami avatar

  Mmmmmõnus kardin 🙂
  Tänavalambi alla elava linnainimesena ei saa kahjuks endale selliseid lubada …

 2. Autori HÕBEVALGE avatar

  🙂
  Jaa, tsunaami, minu beež kardin läkski õuepoolsele klaasuksele. Tänavapoolsetele akendele tahaks aga ehk tõesti rohkem katvat ja mitte nii läbipaistvat külgkardinat. 🙂

 3. Autori Heleene avatar

  Suur tänu, et teatasid mulle nähtamatutest piltidest! Vaatasin teisest seadmest ja selgus, et keegi peale minu neid pilte ei näe:( Leidsin vea ja loodan, et muutusid nähtavaks ka teistele.

 4. Autori annelix avatar

  Ilus, lihtne kardin ning nii hästi pildile püütud! Tuletab mulle meelde, et mul on magamistuppa uut kardinat vaja (ka helebeeži).

 5. Autori HÕBEVALGE avatar

  🙂
  annelix – siis võib ehk varsti ka Sinu blogis peagi kardinaid näha. 😉
  Heleene – käisin just Su blogis ilusaid punutisi vaatamas, seega pildid olid olemas. Tore, et kõik korda sai! 🙂
  Aitäh, teile kõigile!

 6. Autori Merikex007 avatar

  Väga kaunis töö!

 7. Autori merfa avatar

  väga ilus kardin!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga