KÕNNIN KOOS KASSIDEGA

Ma õmblesin natuke. Kaks paari sokke ja kaks kassi. Sokitegu käib minul ikka nii nagu alati ja nagu soktoobris. Kiisudega on ka kõik täpselt samamoodi, nagu ülemöödunud kevadel teilegi kirjutasin.
Nüüd õmblesin aga sellised kiisud, kellele on hea sohval või kiiktoolis istudes oma peakest toetada. Ehk siis kass-kaelapadjad.
Selle idee eest olen väga tänulik venna kallile kaasale.

Valged tiigrid :

Valged kassid :

Valged sokikesed on kaunistatud sulgedega, sitside-satsidega ja roosade pärlitega:

Valge edev kiisu :

Tikkisin ise(!) miisule silmad, nina ja suu. See oli niiiii peen ja aeganõudev töö. Järgmisel korral, kui kass silmi ja suud tahab, kirjutan, nagu Sokike, hüva nõu ja abi saamiseks aplikatsioonikuninganna Marmelaadile. Jah.

Kolm päeva tagasi sai Valge Tiigri aastast Valge Kassi aasta. Samal päeval sai minu blogi kolmeseks. Küll on see aeg teie seltsis, armsad isetegijad, ilus ja huvitav olnud. Nii palju positiivseid emotsioone, häid mõtteid ning südantsoojendavaid sõnu ja arvamusi olen teilt saanud. Tuhat tänu selle kõige eest!

VALGUST, SÜDAMLIKKUST, HEADUST JA ARMASTUST KÕIGILE UUEL, VALGE KASSI AASTAL!

37 thoughts on “KÕNNIN KOOS KASSIDEGA”

 1. Sullegi ilusat valge kassi aastat! Palju õnne sulle ja su blogile ning, et ikka ja alati su blogi avades täituks mu hing imestuse ja üllatusega, sest nii kauneid ja vahvaid asju teed. Edu sulle!!!!!

 2. Õnnelikku kassi aastat ja blogile palju õnne! Vahvaid tegemisi on Sinu blogi täis, loodame et neid ideed otsa ei lõpe, millega meie silma ja südant soojendada:)))

 3. Kaunist aastat Sullegi.Ja õnnitlused blogi sünnipäeval.Ja mina soovin ka südamest veel aastaid Su kauneid ja lõppkorralikku käsitööd siit leida.Need tõesti rõõmustavad silma ja südant-nagu Helii õieti ütles.

 4. Õnnitlused,õnnitlused!!
  Ja mina just vaatasin, et oh kui ilus nägu ja tegu kassile on saanud 🙂
  üldse see kasside- ja sokkidega kooskäimine on väga kenasti pildile püütud:)

 5. Õnnitlused blogi sünnipäeva puhul! Oled minu käsitöömaailma oma ilusate tööde ja piltidega väga palju rikastanud! Su blogi on üks mu lemmikutest! Mis puudutab kassidesse ja sokkidesse, siis need on loomulikult fantastilised! Eriti meeldib mulle see valge komplekt! Pildiseeria on ka nii kaunis:)
  KreekaPähkel

 6. Väga nutikas fotoseeria!
  Mäletan,et kui siin veel piilumas käisin siis sinu õmmeldud sokid vallandasid minus vauu efekti:))))Kaunid tööd!

 7. Tänan teid heade soovide ja sõnade eest! 🙂

  unekaru – pilt sokkide lõigetest on minu 18.10.2008 postituses. Kui aga midagi täpsustada on vaja, kirjuta ja aitan Sind. 🙂

 8. Õnnitlused nii blogi sümmipäevaks kui ka kaunitele töödele. Sul on ülimalt täpne kasutajanimi – niisama puhas-särav kui on hõbevalge värv, niisama puhtad ja säravad on Sinu tööd. Ahhetama panev blogi!!! Sõnadest tuleb puudu!!

 9. minu eelmisele kommentaarile lisaks- vähe sellest, et sõnadest tuleb puudu, lähevad isegi tähed sassi. Tahtsin öelda sünnipäevaks!

 10. Tõesõna sinu fotosessiooni vaatad suu ammuli ja jääd sõnatuks:)))
  Palju õnne nii kaunile blogile ja indu blogitegijale:)))
  SUPER!!!!!!

 11. Kena, uut algavat blogiaastat sulle!
  Yhildun eelnevatega. Sokid on nii mönusad. Tahtsin isegi löigete kohta pärida, aga sain siit kommentaaridest juba vastuse.

 12. Palju-palju õnne blogi sünnipäeva puhul! Sinu blogi vaadates on mul tunne, et sa kulged UNISTUSTE TÄITMISE TEEL. Head jätkuvat kulgemist:)
  Aga kassid mulle meeldivad, kohe kangesti meeldivad, ja igas olekus;)
  le_.li

 13. Õnnitlused! Kaunist uut käsitööaastat ja blogiaastat! Sinu tegemised on võrratud nagu alati – kiisud vahvad ja sokid ka väga väga ilusad!

 14. Kõike ilusat selle kauni blogi autorile!
  Ühe kalendri järgi on alanud kuldse jänese aasta ja jänese energia märgusõnadeks on romantika, ilu, elegants – kõike seda on siin jagunud ja kindlasti jagub veel kauaks!

 15. Palju õnne ühele minu vaieldamatule lemmikblogile! Ehk sulle, kes sa teed imetabalist käsitööd, mida saad meiega jagada ja aastates mõõta! 🙂

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga