KÕIGE PAREMAD

Olen oma kallile meesperele päris palju sokipaare õmmelnud. Ema ütleb ikka, et isa hindab just neid sokke väga kõrgelt.
Kui enamjaolt on meeste sokid olnud ühevärvilised, valisin seekord ruudulise kanga. Õmblesin kaks paari valmis ja sõitsin maale (sokke viima ja pilte tegema). Koostöö isaga sujus suurepärastelt ja kui sokid nii- ja naapidi pildile olime saanud, ütles isa: “Mulle meeldivad!
Sinu õmmeldud sokid on kõige paremad.”

Ja see hallipäine tark ja optimistlik mees, kes teab ja tunneb mind sünnist saati, kes kannab alati meelsasti minu õmmeldud ülikonda, triiksärke, kaelasidemeid ja sokke, on kõige kõige parem isa. Ning ta võib kindel olla, et tema vana kummuti sokisahtli sisu saab täiendust ka edaspidi.

See päev maal oli igas mõttes väga ilus.

19 thoughts on “KÕIGE PAREMAD”

 1. Ilusad sokid.Ja kuna ka meie pere Sinu lõike järgi tehtud sokke kannab,siis võin öelda,et need on ikka lõpp mõnusad ja mugavad.Ja vanemate kodu mööbel püüab pilku.

 2. Väga ilusad sokid, kas oled nõus ka lõiget jagama, mul on mehel jalad väga haiged ja ei kannata neid jubedalt soonivaid sokke. Oleks Sulle väga tänulik , kui jagad lõiget.
  Tänulik külaline Maarika

 3. aga minu hinge puges sellest postist hoopiski isa ja tütre vaheline hoolivus, armastus….
  jahh, ega see isedepäev enam kaugel pole….,
  aga sokid on sellegipoolest lahedad.

 4. Peale seda kui nägin su eelmise postituse imeilusaid sussikesi, lappasin mitu tundi su blogi 😉 Imeilusad tööd 😉
  Sussikeste juhendi kopisin ka endale. Väga tore idee jõulukingitusteks. Just sellistele üle keskea daamikestele visiitsussideks (miks mitte ka noorematele). Sokkide õmblemise idee on väga lahe. Saab ikka märksa rutem valmis kui nr 46-47 jalale neid kududa. Äkki oled hea ja jagad ka lõikeid.
  Tervitades juula2
  juula2@hot.ee

 5. Sinu postitus võttis mul mitte ainult silmad märjaks, vaid lahinal nutma. Kirjutan läbi pisarate:( Isver-susver, mis ma ära annaks, et saaks kasvõi 10 minutitki veel koos oma isaga olla… Ta lahkus minu juurest juba 18 aastat tagasi ja ma ei suuda sellega siiani leppida. Ma niiiiii kohutavalt igatsen teda! Teil tundub üliarmas suhe olevat isaga, naudi iga hetke!!! Ja sokid on ülivahvad!!!

 6. Palju palju tänu heade sõnade eest!
  🙂
  Juula2 ja Maarika – sokkide lõiked on minu 18.okt.2008 postituses ja kangaste valikust kirjutasin 28.okt.2010 kommentaariumis. Loodan, et teie sokitegu sujub kenasti ja jääte tehtuga rahule. 🙂

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga