KINGITUSED ROMANTILISTELE PERENAISTELE

On kingituste meisterdamise aeg. Päkapikke ja lumehelbeid ma veel ei teinud, küll aga midagi, mis sobiks ja rõõmustaks kindlasti pitse ja nipsasjakesi armastavaid preilisid ja prouasid.
Pitspõlled (Mayeri) nõudepesuvahendi pudelitele:

Liblikas (Mayeri) vedelseebi pudelile:

Luik ja lilled on ümbriseks pisikestele seepidele:

Kui aastaid tagasi esimesed põlled juba tehtud, kingitud ja teilegi näidatud olid, joonistasin paberile ka mustri . Ehk on see põlle heegeldamisel nüüd ja tulevikuski kellelegi abiks.

P.s. Natuke (Mayeri) pudelisiltidest. Mina eemaldan pudelilt tavaliselt esiküljel oleva sildi. Kui ühest nurgast sildiserva lahti saab, tuleb kogu silt üsna kenasti ühes tükis ära. Natuke liimi, mis pudelile jääb, hoiabki põlle paremini paigal. Pudelile jätan alles tagumise sildi, kus rohkem informatsiooni pudeli sisu ja selle kasutamise kohta.

ILUSAT JA LOOMINGULIST KINGITUSTE MEISTERDAMISE AEGA!

25 thoughts on “KINGITUSED ROMANTILISTELE PERENAISTELE”

 1. Milline andekas idee!
  Tore oli ka näha sinu õmmeldud sokkide õpetust ajakirjas Tiiu 🙂 Need on nii ilusad, et peaks proovima õmmelda!

 2. Ei ole vau ega supervau, vaid ekstraultrasupervau:))) Ülilahedad perenaisekingitused! Oled ikka superpitsimeister! Kõik on ilusad, aga roosa meeldib mulle kõige rohkem!

 3. Imeilusad! Aga mina tahaks hoopis küsida, kas see vahva maasikapits, mis ühel pildil paistis, ka mõnes varasemas postituses lähemat tutvustamist leiab ? Ma nagu mäletan, et peaks olema, aga näe, ei leia!

  Oled fantastiline isetegija.

 4. Palju tänu! 🙂
  külaline – maasikate ja kirssidega köögirätikuid näitasin 27. juulil 2011. Sealt leiate ka äärepitside mustrid. 🙂

 5. Pähkel – luigega seebikaunistusi olen teinud ka varematel aegadel ja 30.mai 2008 postituses on viide pildile, mille järgi mina luike heegeldasin. Loodan, et see pilt on Sinulegi abiks. 🙂

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga