KINGITUSED JA APRILLI ROHELINE

Suvel heegeldasin sellised põlled nõudepesuvahendi pudelitele (idee kusagilt internetist). Kõige paremini sobisid põlled Mayeri pudelitele, on teised kohe sellise ilusa kujuga ja ikkagi kodumaine pesuvahend. Ja kinkida oli neid ka hea- saajad rõõmustasid.


Minu aprilli roheline on siin

Ja oma kaasalt sain kingituse- sellise sõrmuse. Nii ilus, praktiline ja minulik.

23 thoughts on “KINGITUSED JA APRILLI ROHELINE”

  1. Nunnud põlled, oleks soov saada mustrit, heegeldaks ka vahepeal. Ja sõrmus on nunnu, vaatasin minagi seda karnaluksist leti pealt, kuid kui mehele hinda näitasin, siis jäi ostmata. Sama raha eest saab juveelist miskit kobedamat, arvas ta.

  2. Tervitused teile 🙂
    MEXU-vaat selle põlle mustriga on nii, et tegin ise pildi järgi enam-vähem-umbes-täpselt. Kui muster oleks vajalik,anna teada, proovin joonistada!

  3. Ma arvan, et kui ikka tuhin tuleb ja näpud sügelevad, siis põlle teeks valmis küll, kui see muster sulle liiga suurt tüli ei tee. Ma arvan, et meie hulgas on teisigi, kes sellise nunnu põlle oma pudelile teeksid!!!!

  4. issand ma jäängi siia kommima, lihtsalt jube lahe põlleidee ja värvitu mayeri on mu ainuke nõusepesuvahend ja vedelseebid kallan ka nendesse pudelitesse, mis tühjaks saavad sinna ümber ja kaasalt muidugi megavaimukas ja kena kink see sõrmus

  5. Sattusin täiesti juhuslikult siia lehele otsides emale sünnipäevaks midagi põnevat ja lausa armusin nendesse põlledess ära. Ei ole ise just suur heegeldaja, aga selle põlle tahaks küll valmis teha. Kas oleks võimlik saada mingit mustrit (kuidagi ei oska pildi järgi teha, kuid mustrit peaksin oskama küll lugeda)?

    Suured tänud juba ette!

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga