KINGITUS

Ma sain kingituse. Sellise, mis üllatas, hellitas hinge, paitas silmi, soojendas südant. See on Hõbevalge käsitöökalender 2012. Kingitus tütrelt, kes täpselt nii nagu minu emagi, on mu armas ja kallis südamesõbranna.
Hea on vaadata kuidas ta minu blogis näidatud näputööd erinevatesse kuudesse on valinud, kuidas kalendri kujundanud ning igasse kuusse piltide kõrvale tõelise pärli – ühe teie kirjutatud kommentaari on sättinud.

Kuigi sain selle kingituse juba jõuluõhtul, tahan seda näidata just täna, oma blogi neljandal sünnipäeval. Tänu teile, armsad isetegijad ja külalised, kes te mind oma heade sõnadega ja tegemistega innustate ja inspireerite ning tänu oma mõistvale ja toetavale perekonnale (kes mind köögis askeldamise asemel tihti hoopis väikese käsitöökoja loomingulisest maailmast leiavad), astun blogimisega viiendasse aastaringi.

MAANI KUMMARDUS JA KNIKS TEIE KÕIGI EES.
AITÄH, ET OLEMAS OLETE!

Tervitan teid lauluga: \”Chalice – Minu Inimesed\”.

40 thoughts on “KINGITUS”

 1. Toepoolest suurepärane kingitus, mis kestab kaugelt kauem kui kalendriaasta.Tore, et teie peres polvkondade kaupa ikka käbid kohe kännu korvale kukuvad ja kiirelt juured alla kasvatavad! Roomusta ikka meid oma kauni loominguga!

 2. Ääretult sümpaatne, erakordselt armas ja kordumatult kaunis kingitus nii kalli inimese poolt on ainult heldimapanevalt härdaks tegev! Palju kauneid hetki isiklikus elus ja ülimalt hea meel on näha meisterlikke töid siin blogis. Palju jõudu, fantaasiat ja õnne!

 3. Imeline kingitus imeliselt inimeselt.Kalender on täis ilusaid ja isnpireerivaid pilte.Sinu blogi on alati huvitav vaadata,see kuulub mu lemmikute hulka.Siit leiab alati kuhjaga meistriteoseid.
  Õnne blogile ja jõudu-jaksu pidajale.

 4. Imeilus kingitus.Tütrelt ja südamega tehtud-see lisab sellele väärtust veel kuhjaga juurde.
  Ja muidugi õnnitlused 4.da blogi aastapäeva täitumise puhul.Et neid kauneid töid jätkuks ka järgnevatesse aastatesse.

 5. Palju õnne blogi sünnipäeva puhul! See kingitus on absoluutselt fantastiline, täpselt nagu Sinu käsitöögi! Eriti tore, kui kogu see ilu nüüd ka paberil on, tõesti väga väga kaunis! Sulle nobedaid näppe viiendaks aastaks! Ma ootan Su postitusi alati ja ei pea kunagi pettuma, suudad väga lihtsaid asju ka eriti stiilselt ja kaunilt teha ja esitada! Edu!
  KreekaPähkel

 6. Tõeliselt südandliigutav kalender!!!Kaunis kingitus emmele ja seda Sina ka väärid.
  Võrratud tegemised on sinul.Alati teed sinu blogi aukartlikult lahti,sest tean,et seal on midagi armsat:))
  Palju õnne blogile ja tegutsemis tahet blogipidajale!!!

 7. Palju õnne blogile ja kauneid tegemisi edaspidigi! Imearmas kingitus tütrelt! Sinu blogi kuulub minu kindlate lemmikute top 5-de!

 8. Nii armas kingitus! Armsad inimesed oma kaunite tegemistega saavadki armsaid kingitusi, sest nad annavad teistele nii palju ning sellega tõmbavad häädust endagi poole.
  Sinu blogi klõpsab alati lahti esimeste hulgas, kui nimekirjas vilksatab. Nii tänagi – esimesena! Palju hääd Sinu blogile ja Sulle!

 9. Suurepärane kingitus ja südantsoojendav ju teada,et kallis inimene on need tegemised kalendrisse kokku sättinud.Teinud seda hoole ja armastusega,nagu Sina teed käsitööd.Õnnitlen blogi tema ilusal tähtpäeval ja ootan alati uusi postitusi ja muidugi pildid on alati väga õnnestunud valik.Jaksu ja jõudu!

 10. Võrratult ilus ja hästi kokkupandud kalender! Ja palju õnne blogi sünnipäevaks! Tõeliselt kaunid tööd! Jaksu edaspidisekski teile mõlemale tütrega!

 11. Milline imetlusväärselt tore kingitus tütrelt! Palju õnne blogi 5.aastaringi alguse puhul! Et seda käsitöörõõmu ja kaunite tööde tutvustamist ikka pikalt jätkuks!

  leili33

 12. Imearmas kingitus, aga eks materjal ole ka ülivinge, millest sellist toredat kalendrit kokku panna 🙂 Õnne ja jätkuvat entusiasmi!

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga