KELMIKAD EHTED JA KEVADISED KROONID

Kui me Tiinaga ühel mahlakuu õhtupoolikul Milla vanakraamiäri ukse avasime, oli tuba juba tegusate ning interjööri nautivate daamide sädinat täis. Poe perenaine Maigi ja Jaago talu perenaine Inga tervitasid rõõmsalt tulijaid, laud oli kaetud peene portselaniga ja külalistele pakuti hõrku kooki ning maitsvat jooki. Kui piimavahune kohv (tee või kasemahl) joodud, istusime ümber suure laua ja Inga näpunäidete järgi tegi igaüks meist endale kauni soenguehte. Muidugi jätkus ka juttu kauemaks ning Daamde Õhtult lahkudes oli aeg küll hiline, kuid mõnus elevus tehtust ja nähtust tegi koduteel astutud sammud kelmikalt kergeks.

Õige pea tegin sama õpetuse järgi teisegi soenguehte ja tuleb tunnistada, et neid kandes on natuke daamilikum ja ilusam olla küll.

Nüüd Värvispektrisse.
Roheline on looduse värv ja sümboliseerib viljakust, tärkamist, noorust, kasvu, elujõudu, tarkust ja tasakaalu, on uuenemise, kevade, tervise ja õnne sümbol ning lepitav, rahustav ja värskendav värv.
Seega igati sobilik beebile ning jätkates ehete lainel heegeldasin tillukesed kroonid tillukesele printsile ja printsessile ning mõistagi kaunistasin kroonid pärlite, litrite, paelte, lipsukeste ja sulgedega (pildile püüdsin nii enne kui pärast paelte ja lipsukeste lisamist).

Täna paistnud päike pani krooni särama.

Kroonide ideed ja ligilähedane muster on siin.

NAUTIGEM ILU ENDA SEES JA ENDA ÜMBER!

10 thoughts on “KELMIKAD EHTED JA KEVADISED KROONID”

  1. Need juukseehted on nii vahvad-romantilised – nii hea mõte! Kroonid on ka armsad – pisikestele tirtsudele kindlasti meeldiksid:)

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga