KASSID

Kui maale minnes see väike loomake oma pehmel ja hiilival sammul koos vanaemaga ukselävele tulijaid tervitama tuleb või diivanil ajalehte lugeva vanaisa kõrval mõnusalt lesides nurru lööb, siis pole kahtlustki – lemmikud on võrratud!
Aga kui linnas olles kiisu-igatsus tekib, siis tuleb kiisu lihtsalt… õmmelda! Just seda ma tegingi. Õmblesin kasse.

Isand ja emand Kass

Kiisud-Miisud, koos ja hoos


Tegelikult olid lillelised kassid mulle silma jäänud ühest vilksamisi sirvitud ajakirjast ja võitsid kohe mu südame. Lõiked õmblemiseks on sellised, vurrudeks kasutasin nii traati kui Mimmilt saadud nippi – vurrud on laenatud harjalt . Isetegijad on ikka nii nutikad ja leidlikud!

Nüüd on meil ka kiisud, kelle kiituseks peab ütlema, et pildistamist nad nautisid ja omapäi nad kõndimas ei käi.

Järgmiste tegemisteni!

PS. Ajakiri kiisude ja lõigetega on Burda Patchwork (kevad 2009). Aitäh Silpsolps ja Pireparm.

36 thoughts on “KASSID”

  1. no mis ma oskan öelda: ELAGU KASSID!!! ja nende valmistaja on väga tubli:)
    Hm ja harjast ütled et tegid vuntse- hea mõte:))

  2. Igavesti lahe kassipeaskond. Kui tohib, siis ma kunagi teen ka selle lõigega kassid. Mis puutub ajakirja Pere ja Kodu siis lihtsamalt jääks asi silma miski välismaise ajakirja seest. Mina isiklikult seda väikelapsekeskset ajakirja pole oma 6-8 aastat lugenud/sirvinud.

  3. Ma tahan ka kasse, need on nii ilusad! Ostsin muide just hiljuti ajakirja Burda Patchwork (kevad 2009) nende kasside pärast, kuigi seal on ka muud huvitavat.

  4. Vaatasin Su kasse ja lugesin kommentaare. Ja oh õudust. Minu kommentaarist jääb mulje et ajakirja kassid on ilusamad. Tegelikult tahtsin ikka öelda et Sinu kassid on ilusamad. Oli kuidagi jama sõnastus.

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga