JUSTKUI JUVEELID

Ma armastan ehteid. Igasuguseid. Ketid ja keed, võrud ja rõngad, pärlid ja…
Ja mulle meeldib end nendaga ehtida.
Unistada meeldib mulle ka. See tõstab ju tähtede juurde. Naudin kuuma kohvi vahukoore ja meega, valget šokolaadi ja… unistan.
Seekord viisid unistused sõrmuste juurde. Tahtsin suurt pärlitega sõrmust, aga… sellise teen kunagi hiljem , praegu hoopis heegeldan! Kokku said mõtted kaasa kingitud sõrmus-nõelapadjast ja tädi kingitud kübar-nõelapadjast. Mina tegin nüüd minikübara, kaunistasin pärlite, tülli, paela ja sulgedega ja panin kübarad sõrmusetoorikule. Unistuste sõrmus sai teoks:

Esimesele järgnes teine ja kolmas ja nii said endale kingituse ka minu armsad õmblevad sõbrannad ja head tuttavad:

Täpselt kaks aastat tagasi tegin esimese postituse Isetegijas. Täna vaatasin tagasi selle aja jooksul tehtule ja lugesin läbi kõik, kõik teie kirjutatud arvamused. Nii hea ja soe on praegu olla…

KNIKS, SÜGAV KUMMARDUS JA SUURED TÄNUD TEILE KÕIGILE HEADE SÕNADE JA KÜLASKÄIKUDE EEST! TE OLETE FANTASTILISED! AITÄH!
PÄIKEST TEIE MÕTETESSE JA TEGEMISTESSE!

39 thoughts on “JUSTKUI JUVEELID”

 1. Oh, milline armas kübarate paraad! Pisikesed armsad vidinad. Nii romantiline ja kaunis ja kui peen võib olla sellisega õmblustöid teha!

 2. Oooo mis peen! Väga peen kohe – niisugune sõrmus-padjake! Ja õnne blogile sünnipäevaks – see on meie kõigi õnn, et otsustasid blogima hakata, siin on alati nii maitsekad ja toredad postitused! EDU!:)

 3. Nii ilusad, armsad ja romantilised sõrmused. Nagu kõik siin blogis. Palju õnne blogile ja sulle! Siit võib alati leida ilusat, naiselikku käsitööd. Tänud sulle! Edkat uut käsitööaastat! 🙂

 4. Väga, väga armsad kübarasõrmused, Sinu blogis on alati midagi põnevat ja imeilusat! Aitäh Sulle, et seda ilu meiega jagad! Edu edaspidiseks!

 5. Väga vahvad, nendega käiks kohe tänaval. Nõelad sees :-))))
  See oli sul küll alles peen näputöö, silmad ikka näevad veel ????

 6. siinse tegija puhul on tõesti nii, et tehtu ainus väärtus ei seisne mitte selles, et see on ise tehtud (nagu kahjuks paraku paljude isetegijatega on), vaid tulemused on ka üdini tõeliselt esteetiliselt nauditavad 🙂

 7. Vau! Nii palju ilusaid väikeseid kübaraid! Praegu just mõtlesin, et selliseid väikeseid kübaraid võiks teha ju oma lapse Barbiele!
  Sul on alati nii kaunid tööd ja millised vahvad ideed!
  Kikuliis

 8. Appi, nii armsad kübarad, nii mitmed variatsioonid! Sellist nõelapadja-sõrmust võib ju niisama ka kanda 🙂
  Järjekordne üli-idee Sul!
  Palju palju õnne!

 9. Ooo, ma tänan teid! 🙂 Olete nii armsad! 🙂
  Mareli – silmad näevad näevad, vaatan nokitsedes aeg-ajalt ikka kaugusesse ka 😉
  Ja lihtsalt ehtena võib sõrmust kanda küll, sõbranna on seda juba teinud ja teen minagi 🙂

 10. Palju õnne blogi omanikule! Sinu tööd on alati niivõrd põhjalikult viimistletud ja kaunilt eksponeeritud, et neid on tõeline nauding vaadata. Kui tahan näha midagi ilusat, siis avan Sinu blogi 🙂

 11. Imearmsad kübarakesed!
  Ma arvan, et ma ei eksi, kui ütlen, et sinu blogi on paljude isetegijate üks lemmikblogidest. Alati äärmiselt kaunid, leidlikud ja soojad tööd. Pikka iga blogile ja rõõmu blogijale!

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga