Email: sulesigni@gmail.com


ERILINE EHETEHOIDJA

Kõrvarõngad on ehted, mis kaunistavad igat kandjat ja mõistagi peaksid need kaunistused olema ka vääriliselt hoitud. Kui pisikeste pärlite jaoks sobivad väikesed ehtetoosid või -laekad, siis mõned ainulaadsed, luksuslikud, isesugused või omapärased kõrvarõngad võiksid olla just uhkelt eksponeeritud. Selleks aga on tarvis ehtehoidjat. Miks mitte erilist, nagu ehtedki!
Seesuguse, erilise ehtehoidja võlu võib peituda hoopis lihtsuses. Mina võtsin pitsliniku ja tikkimisrõnga, panin liniku rõngaste vahele, keerasin pingutuskruvi kinni ning voilà – ehtehoidja missugune!

Tikkimisrõngas võib olla puidust või plastikust, uus või vana. Pitsiks võib sättida mõne sobiva läbimõõduga heegelliniku või lõigata raami vahele paraja suurusega pitsriide. Ehk kasutada hoopis kappi seisma jäänud pitskardinat või vanemat pitslinikut, mis sedasi taas uue otstarbe leiab?!
Ehtehoidja võib teha just nii, kuis meeldib, kuidas sobib ehetega või interjööriga.

ILU JA RÕÕMU!

2 vastust

  1. Autori Silpsolps avatar

    Väga ilus ja pilkupüüdev nagu ehtedki! Ja oi, kuidas mulle meeldib see punane-valge nurk koos kardinapitsi ja punase aknalauaga! Niiiii iluuuus!!!

  2. Autori HÕBEVALGE avatar

    Aitäh Sulle, armas Silpsops! 😀
    See punane-valge tuba on meie kodu garderoob ja olen ise ka värvilahenduse üle rõõmus. 🙂 Punase aknalaua all on ka punane radiaator ning kokku on seda punast väikeses valges ruumis täpselt parasjagu. Nii tore, et Sulle kõik meeldis! Aitäh! 🙂

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga