DžUNGLIKASSID

Milles peitub hea une saladus? Kindlasti hubases magamistoas, mugavas madratsis ja voodis, pehmetes patjades ja tekkides. Aga loomulikult ja päris kindlasti ka mõnusas voodipesus. Või ongi see saladus ennekõike just ise tehtud mõnusas ja armsas voodipesus, milles nii tegija head mõtted kui käte- ja hingesoojus…

Kangas, mille valisin, meeldis mulle ning lausa paitas mu käsi, kui õmblesin sellest 2 tekikotti, 2 voodilina (kõigil pikkus 210cm, laius 150cm) ja 2 padjapüüri (50cm x 70cm).

Pesu triikides avanes armas pilt:

Kui varem olen padjapüüridele kinnitusteks nööpe ja paelu õmmelnud või ühe ääre sissepoole tagasi keeranud, siis seekord panin püüridele rõngastrukid. Mugav, sobiv ja toimiv tundus see variant mulle.

Riideriba, mis nende komplektide õmblemisest järele jäi, tegin kassideks. Selliseid Kiisusid-Miisusid on teisigi.

Kogu töö jagasin peale valmimist kolmeks: üks pesukomplekt ühele kallile, teine teisele kallile, kassid kolmandale (ja neljandale ehk ühele armsale abielupaarile). Kingituseks, koos soojade soovide ja heade mõtega.

22 thoughts on “DžUNGLIKASSID”

  1. väga lahedad,ma kah kiidan kasse, eriti se peen kaelakeega loom:) kingituseks, mõtlesingi, et kuidasnüüd Sul valge asemel äkki selline värvirohkus. ilusad kingitused!

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga