AJANÄITAJA

Minu väikese käsitöökoja seinal ei olnud kella.
Nii hea on olla oma mõtete ja tegemistega aja kulgu tajumata loomingulises maailmas, plaadimängijas keerlemas plaat mõnusa muusikaga…
Nüüd on kell siiski olemas. Pitskell,

mille sihverplaadil on 12 konkreetset mustrit (et seierid pitsidesse ära ei kaoks).
Kuna sobiv muster oli valmis kombineeritud, valmis kiiresti ka teine kell (nt. kingituseks).

Heidan nüüd pilgu seinal tiksuvale ajanäitajale ja… ka tänane päev veeres meil Reeliga õhtusse õmblusmasinate vurinal, sest kodulinna tantsukooli pisikesed baleriinid ootavad ju õmblejannasid õigeaegselt kostüümiproovi.

IMELIST ADVENDIAEGA KÕIGILE!

Lisan mustrihuvilistele ajanäitaja mustri.
Põhimõtteliselt võib kella teha ükskõik millisest pitslinikust (ka minule oli kunagi kusagil silma jäänud just viie mustrikaarega ajanäitaja).
Heegeldatud kella on teinud ka meie tublid isetegijad.
Hääd heegeldamist ja ilusaid pitsilisi ajanäitajaid.

35 thoughts on “AJANÄITAJA”

  1. Sellise kellaga tundub aeg kuidagi aeglasemalt kulgevat… Väga väga ilus… Eriti see valge… Ma muudkui vaatan ja imetlen.
    Mis on kella aluseks ja kust on pärit nii kaunid osutid? Kui Sa mustri avaldaksid, tahaksin väga järgi teha kui Sul midagi selle vastu ei ole.

  2. Suured tänud!
    Mustrihuvilistele – kuna ma heegeldades ajanäitaja mustrit üles ei tähendanud, siis läheb pisut aega, aga teen ja lisan selle esimesel võimalusel.
    Lossipreili – kella, millelt sain seierid (ja mehhanismi) ostsin Tartust Eedeni Keskuse Koduextra poest. Aluseks on läikega kartong. Ja mul on väga hea meel, kui selliseid ajanäitajaid rohkem saab 🙂

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga